rozwój osobisty – zaczynamy

0

Tak. Zrobię to. Alea iacta est jak mawiali starożytni rzymianie. Decyzja została podjęta. Tylko od czego by tu teraz zacząć? jak zaplanować to co będę robił? usiadł przy komputerze. Wpisał w google daną frazę i wyskoczyło mu kilkadziesiąt najpopularniejszych stron. Klikał i klikał, aż wreszcie trafił na taki przekaz, który mu odpowiadał. Już na samym początku zauważył, że wiele z tych osób to zwykli kłamcy i szarlatani. Potrafi to wyczuć. Potrafił rozróżnić. Sam nie wiedział do końca skąd to się bierze. Jego rozwój osobisty miał się zacząć od nauki szybkiego czytania. Stwierdził, że to jedna z przydatniejszych technik. Będzie mógł dzięki temu przeczytać więcej książek. Szybciej pozna wiedzę, na której mu zależy. To jak by klucz, brama do dalszej fazy. Kupił kurs internetowy, do tego dwie najpopularniejsze książki. Czytał też sporo na ten temat, był zarejestrowany na forach tematycznych, a także grupach na facebooku. Teraz tylko trzeba było żelaznej konsekwencji i determinacji. Na pewno się uda.

Dodaj komentarz