rozwój osobisty początek

0

Kuba był przeciętnych nastolatkiem. Niczym specjalnym się nie wyróżniał spośród swoich rówieśników. Wiele razy żałował tego stanu rzeczy – chciał coś w życiu osiągnąć. Chciał coś zmienić. Jakiś czas temu wertując strony internetowe natrafił na jednej z nich na hasło pt. rozwój osobisty. No cóż, zaciekawiło go to niebywale. Czytał i czytał kolejne artykuły, później przyszedł czas na you tuba i filmiki na temat rozwoju osobistego. W temacie wypowiadało się naprawdę wiele osób. Nie zdawał sobie sprawy, że tak wielkie grono interesują się tym żeby być lepszym człowiekiem. Zostawił komputer, położył się na chwilę na łóżku i myślał gorączkowo. A co jeśli ja bym spróbował? czy to jest realne? czy może jakaś bujda? z drugiej strony, moje życie i tak płynie. Będąc z sobą szczery  – nie jestem zadowolony z jego przebiegu, z tego jak wygląda. Dlaczego nie spróbować? dlaczego nie zobaczyć czy to działa? W końcu jak to mawiają „do odważnych świat należy” a „fortuna sprzyja śmiałym”. Te dwa hasła stały się jego motorem napędowym.

Dodaj komentarz