rozwój osobisty – pierwsza podróż

0

Specyfika pracy Adama pozwalała mu na pracę zdalną. Dzięki temu nie musiał przebywać codziennie w biurze firmy. Był jednym z najmłodszych pracowników. Szef wiedział, że studiuje i dlatego wielokrotnie szedł mu na rękę. Pewnego dnia w głowie Adama zakiełkował kolejny pomysł. Pora na pierwszą dalszą podróż – w tym przypadku studia mogą się naprawdę przydać. Zgłosił się do wakacyjnego programu work&travel dzięki czemu mógł połączyć przyjemne z pożytecznym. Interesowała go najbardziej Islandia i swoje wysiłki skierował w tym kierunku. Miał pracować w lokalnej gastronomi, poza tym zostawała jeszcze praca zdalna – szef zgodził się na czasowe zmniejszenie obowiązków. Teraz pozostało już tylko kupić potrzebne rzeczy, spakować się i czekać na wylot. W międzyczasie kupił sobie kolejną książkę – tytuł był bardzo wymowny. „Twój rozwój osobisty nigdy się nie kończy”. Była to luźna pozycja z przemyśleniami na temat rozwoju osobistego, życia. Wszystko okraszone nutką filozoficznych dywagacji – tak jak Adam lubił.

Dodaj komentarz