rozwój osobisty – nowy początek

0

Było tak jak sobie wyobraził. Trafił na studia zaoczne. Szybko znalazł pracę w okolicznym sklepie. Nie było to może spełnienie marzeń, ale na początek wystarczało. Od całej masy swoich rówieśników różnił się tym, że on wiedział. Wiedział co konkretnie będzie robić za rok, dwa, trzy lata. Znał ścieżkę i rozumiał jakie czynności musi wykonywać żeby nią podążać. Z po kilku miesiącach okazało się, że jego plany realizują się na bieżąco. Firma w której kiedyś miał praktyki, potrzebowała młodszego programisty. Znali Adama i wiedzieli na co go stać. Przez ten cały czas praktyk wykazał się sumiennością i odpowiedzialnością. Dlatego bardzo szybko zaproponowali mu stanowisko. Nareszcie się udało – pomyślał. Teraz mój rozwój osobisty jeszcze bardziej przyspieszy. W końcu robię coś co mnie interesuje, co jest moja pasją i dzięki czemu mam frajdę. Tak, zdecydowanie warto było poświęcić ten czas. No dobrze. Skoro tak, to teraz pora wyznaczyć kolejne kierunki rozwoju. Zaplanować najbliższą przyszłość w najdrobniejszych detalach.

Dodaj komentarz