rozwój osobisty – kolejna cegiełka

0

Szybkie czytanie, angielski. Cały czas oczywiście nad tym pracował, nie poddając się i czerpiąc wielką satysfakcję z kolejnych sukcesów. Szło mu całkiem nieźle – przyznawali to nawet jego koledzy ze szkoły. W jego głowie pojawiło się jednak ostatnio kolejne pytanie. Co dalej? samo hasło rozwój osobisty przecież mówi przede wszystkim o tym żeby przekraczać swoje granice, robiąc ciągle coś nowego. Teraz właśnie była pora na to żeby to nowe weszło w kolejną fazę realizacji. Tylko nad czym by się tu teraz skupić? żeby kiedyś było go stać na taki lot, potrzebne będą fundusze. Duże pieniądze. Wiadomo, ze trzeba będzie je zarobić. Dlaczego więc już teraz nie przygotowywać się do tego? znalazł w sieci artykuł na temat zarabiania zdalnego. Tak, to było coś dla niego. Nie miał jeszcze osiemnastu lat, chodził cały czas do szkoły. Znał się trochę na programowaniu. R=To było to – stwierdził, że teraz trzeba temat rozbudować. Przez pierwsze kilka dni badał różne strony, szkolenia, czytał sporo. Wreszcie postanowił, że zapisze się na płatny kurs. Miał trochę oszczędności, resztę dołożyli mu rodzice

Dodaj komentarz