Sklepik
WYCIECZKA ZAŁOGI SKLEPIKU NA KONCERT „CHOPINIANA”

Od 5 do 13 września br. trwały w Płocku obchody Dni Fryderyka Chopina. Ekipa sklepiku postanowiła wziąć udział w jednym z koncertów prezentowanych w Muzeum Diecezjalnym. W programie uroczystości znalazły się fortepianowe wykonania utworów Fryderyka Chopina i Johannesa Brahmsa, pieśni Roberta Schumanna i Franza Schuberta oraz ballady Adama Mickiewicza i Johanna Wolfganga Goethego w mistrzowskim wykonaniu aktora Teatru Ateneum- Grzegorza Damięckiego.
Po artystycznych doznaniach, burzliwych oklaskach i kwiatach wręczonych artystom, nadszedł czas na nieco lżejszą część wyjazdu, czyli słodkie przysmaki na Tumskiej i pogaduchy w autokarze. To był niezapomniany wieczór.

 
WYPRAWKA DLA ŻAKA

Wolontariuszki z naszej szkoły nie próżnowały nawet w czasie wakacji. Wraz z opiekunkami sklepiku szkolnego włączyły się w sierpniu w przeprowadzaną przez Polski Czerwony Krzyż już po raz czternasty akcję „Wyprawka dla żaka”. Zbiórka artykułów szkolnych na terenie C. H. Auchan w Płocku spotkała się z życzliwością i hojnością klientów sklepu. Dzięki udziałowi w tym szlachetnym przedsięwzięciu wielu uczniów będzie mogło rozpocząć nowy rok szkolny z tornistrem wyposażonym w przybory niezbędne do nauki.

 
SPRAWOZDANIE Z ZDZIAŁAŃ PODJĘTYCH PRZEZ SKLEPIK SZKOLNY „KĄCIK SMAKU” W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Sklepik szkolny działa od roku szkolnego 2012/2013 . Funkcjonuje podczas przerw od godziny 7. 30 do 13. 30. Opiekę nad nim sprawują obecnie panie: E. Jarzębowska, M. Cichocka, E. Orłowska oraz pan B. Weresiński. Skład uczniowski stanowi zespół czternastu uczennic z klas VI SP oraz z klas pierwszych i trzecich gimnazjum. Od września pierwsze doświadczenia handlowe zdobywało ponadto dziewięć innych uczennic, a przy pakowaniu bułek oraz doraźnie w dodatkowych akcjach, jak np. kramik walentynkowy, pomagają nam uczniowie młodszych klas SP.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 6 z 6