Sklepik
POLA NADZIEI 2015

Akcja  „POLA NADZIEI”,

czyli zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum Płockiego

pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej


Wolontariuszki sklepiku szkolnego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu po raz kolejny włączyły się w ogólnopolską akcję „POLA NADZIEI”. Symbolem przedsięwzięcia jest żonkil, dlatego naszym działaniom towarzyszył jego żółty kolor.

Więcej…
 
Międzyszkolny konkurs profilaktyczny „JESTEM DZIECKIEM-ZNAM SWOJE PRAWA”

 

Natalia Gwardiak, Maria Jankowska i Julia Królikowska to  uczennice klasy VIa, które 22 maja reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o  prawach dziecka. Organizatorem spotkania była Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego  w Bielsku, zaś jego uczestnikami- trzyosobowe drużyny uczniów z sześciu szkół podstawowych.

Więcej…
 
ZA NAMI AKCJA „KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ”

Przez cały miesiąc na różne sposoby przypominaliśmy, jak skutecznie dbać o zdrowie ciała i ducha. Staraliśmy się dotrzeć do najmłodszych:

Więcej…
 
TRWA AKCJA „KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ 2015”

Od wielu dni przypominamy społeczności szkolnej o tym, jak ważną kwestią jest zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna. Na korytarzach szkolnych pojawiły się gazetki i plakaty na ten temat.

Więcej…
 
WIOSENNY KOT W WORKU

Wiosna przyniosła nam słońce, energię i ochotę do żartów. Dlatego zaprosiliśmy naszych klientów do zabawy w losowanie… wiosennego kota w worku. Miauuuu……

 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 4 z 6