Sklepik
Międzyszkolny konkurs profilaktyczny „JESTEM DZIECKIEM-ZNAM SWOJE PRAWA”

 

Natalia Gwardiak, Maria Jankowska i Julia Królikowska to  uczennice klasy VIa, które 22 maja reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o  prawach dziecka. Organizatorem spotkania była Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego  w Bielsku, zaś jego uczestnikami- trzyosobowe drużyny uczniów z sześciu szkół podstawowych.

Więcej…
 
ZA NAMI AKCJA „KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ”

Przez cały miesiąc na różne sposoby przypominaliśmy, jak skutecznie dbać o zdrowie ciała i ducha. Staraliśmy się dotrzeć do najmłodszych:

Więcej…
 
TRWA AKCJA „KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ 2015”

Od wielu dni przypominamy społeczności szkolnej o tym, jak ważną kwestią jest zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna. Na korytarzach szkolnych pojawiły się gazetki i plakaty na ten temat.

Więcej…
 
WIOSENNY KOT W WORKU

Wiosna przyniosła nam słońce, energię i ochotę do żartów. Dlatego zaprosiliśmy naszych klientów do zabawy w losowanie… wiosennego kota w worku. Miauuuu……

 
WALENTYNKI PEŁNE NIESPODZIANEK

Od wielu lat  staramy się, by luty był ciepły dla naszej szkolnej społeczności- niezależnie od pogody za oknem. Dzieje się tak za sprawą WALENTYNEK, czyli święta LUDZI ŻYCZLIWYCH INNYM ORAZ ZAKOCHANYCH.

Poprzez atrakcje przygotowane w sklepiku przypominaliśmy, że warto okazywać innym sympatię. Przez kilka dni można było „poszaleć” w WALENTYNKOWYM KRAMIKU SERDUSZKOWYM. Do sześciorga klientów uśmiechnęło się szczęście w postaci wylosowanych upominków walentynkowych. Do pozostałych kupujących szeroko uśmiechała się ekipa sklepiku Uśmiech.

 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 4 z 6