Sklepik
II MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS RECYTATORSKI W SIERPCU

25 listopada  w Liceum Ogólnokształcącym imienia mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu odbył się II Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski z cyklu „W poezji jest źródło…”. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „W kręgu poezji kobiecej”.

W zmaganiach recytatorskich wzięło udział 30 uczniów z siedmiu szkół gimnazjalnych. Każdy z uczestników deklamował  dwa utwory ulubionej polskiej poetki. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Julia Królikowska, Maria Jankowska, Natalia Gwardiak oraz Bartłomiej Stępiński i Oliwia Siestrzykowska.

Młodzież wykazała się niezwykłym talentem recytatorskim i aktorskim, dlatego jurorzy nie mieli łatwego zadania, wyłaniając zwycięzców konkursu. Tym bardziej cieszą nas wyróżnienia zdobyte przez Julię i Bartka. Gratulujemy.

 
Loteria Mikołajkowa w sklepiku

Mikołajki to przyjemny czas obdarowywania innych. Aby sprawić radość odwiedzającym nas maluchom, zorganizowaliśmy w sklepiku LOTERYJKĘ MIKOŁAJKOWĄ. Jak się wkrótce okazało,  udało nam się zachęcić do zabawy również „maluchy” z gimnazjum, a nawet te całkiem dorosłe- występujące na co dzień w roli nauczycieli… ;)

Więcej…
 
„TYDZIEŃ ZDROWEGO CHLEBA I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA W SZKOLE 2015” (16- 23 X)

Już po raz drugi nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską kampanię, której celem jest podniesienie wiedzy  młodych konsumentów na temat zdrowotnych właściwości chleba na zakwasie wypiekanego tradycyjnymi metodami, jak również promowanie zdrowego stylu życia.

Więcej…
 

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁAŃ PODJĘTYCH PRZEZ SKLEPIK SZKOLNY „KĄCIK SMAKU”
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 
Sklepikowa drużyna na X Przystanku PaT

W dniach 23-24 czerwca 2015 roku grupa 10 wolontariuszek sklepiku szkolnego „Kącik Smaku” pod opieką p. Elżbiety Orłowskiej, p. Edyty Jarzębowskiej i p. Bartłomieja Weresińskiego wzięła udział w jubileuszowym X Przystanku PaT zorganizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie przez Komendę Główną Policji.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 3 z 6