Sklepik
Loteria Mikołajkowa w sklepiku

Mikołajki to przyjemny czas obdarowywania innych. Aby sprawić radość odwiedzającym nas maluchom, zorganizowaliśmy w sklepiku LOTERYJKĘ MIKOŁAJKOWĄ. Jak się wkrótce okazało,  udało nam się zachęcić do zabawy również „maluchy” z gimnazjum, a nawet te całkiem dorosłe- występujące na co dzień w roli nauczycieli… ;)

Więcej…
 
„TYDZIEŃ ZDROWEGO CHLEBA I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA W SZKOLE 2015” (16- 23 X)

Już po raz drugi nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską kampanię, której celem jest podniesienie wiedzy  młodych konsumentów na temat zdrowotnych właściwości chleba na zakwasie wypiekanego tradycyjnymi metodami, jak również promowanie zdrowego stylu życia.

Więcej…
 

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁAŃ PODJĘTYCH PRZEZ SKLEPIK SZKOLNY „KĄCIK SMAKU”
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 
Sklepikowa drużyna na X Przystanku PaT

W dniach 23-24 czerwca 2015 roku grupa 10 wolontariuszek sklepiku szkolnego „Kącik Smaku” pod opieką p. Elżbiety Orłowskiej, p. Edyty Jarzębowskiej i p. Bartłomieja Weresińskiego wzięła udział w jubileuszowym X Przystanku PaT zorganizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie przez Komendę Główną Policji.

 

Więcej…
 
POLA NADZIEI 2015

Akcja  „POLA NADZIEI”,

czyli zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum Płockiego

pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej


Wolontariuszki sklepiku szkolnego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu po raz kolejny włączyły się w ogólnopolską akcję „POLA NADZIEI”. Symbolem przedsięwzięcia jest żonkil, dlatego naszym działaniom towarzyszył jego żółty kolor.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 3 z 6