Świetlica
Zabawa Karnawałowa

W dniu 17 lutego odbyła się zabawa karnawałowa w świetlicy. Zabawę uczniów poprzedziła inscenizacja bajki, którą przygotowała p. A. Marcinkowska z klasą IIIc. Następnie swoje umiejętności taneczne zaprezentowała grupa taneczna z świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. M. Lasockiej, do której należą uczniowie: Wiktoria Brodel, Julia Gromadzińska, Natalia Olszewska, Oliwia Lewandowska, Julia Mikołajczyk, Aleksandra Milewska, Aleksandra Wielechowska i Weronika Witkowska.

Więcej…
 
Konkurs plastyczny "Czarodziejska Czapka"

Świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczny „Czarodziejska czapka”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, dlatego komisja oceniająca miała bardzo trudne zadanie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.

Wyniki konkursu:

Kamila Taflińska kl. Ic - I miejsce

Michalina Maciejewska kl. Ia - II miejsce

Oliwia Skierkowska kl. IIIc - III miejsce

Maja Petrykowska kl. Ib - III miejsce

Wyróżnienia otrzymały:

Oliwia Lewandowska kl. IIIc

Dawid Dąbrowski kl. Ic

Mateusz Nowosielski IIb


 
Konkurs recytatorski

16 lutego odbył się konkurs recytatorski pt. „ZOO Jana Brzechwy”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Jury oceniając recytację brało pod uwagę: dobór tekstu i pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny (uzasadniony gest sceniczny, elementy ruchu, strój). W trakcie przesłuchania wyłonione zostały:

Kinga Ziembińska kl. Id - I miejsce

Marta Ziółkowska kl. Id - II miejsce

Aleksandra Nowicka kl. Id - III miejsce

Gratulujemy odwagi i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 


 
Pasowanie na "Świetliczaka" - 2014/2015

W dniu 29 października odbyła się uroczystość dla najmłodszych uczniów świetlicy "Pasowanie na świetliczaka". W naszym świetlicowym święcie uczestniczyli goście pani dyrektor Bożena Woźniak oraz  pani wicedyrektor Hanna Szymańska nie mogło zabraknąć oczywiście rodziców. Zanim dzieci zostały przyjęte do grona świetliczaków wykazały się różnymi umiejętnościami. Na koniec starsi uczniowie z klas III  i II uczęszczający na zajęcia teatralne przygotowali dla swoich młodszych kolegów bajkę pt."Czarnoksiężnik Smuttelini". Wspólna zabawa stworzyła miłą atmosferę. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor wręczyła wszystkim pierwszakom dyplomy.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim gościom za swoją obecność podczas pasowania które było ważnym przeżyciem dla uczniów.

Wychowawcy świetlicy

Więcej…
 
Poszukiwanie jesieni

17 września2014r. wraz z uczniami z świetlicy szkolnej korzystając z słonecznego dnia  wybraliśmy się do parku w poszukiwaniu jesieni. Zbieraliśmy kasztany i liście, które zaskakiwały nas szeroką gamą kolorystyczną. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie w związku  z zbliżającą się  jesienią. Wszyscy bardzo miło wspominają wycieczkę. Dzieci z zebranych kasztanów mogły wykonać prace plastyczne np. ludziki, zwierzątka, samochody itp.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 6 z 8