Sukcesy


Konkurs organizowany przez ZGRP PDF Drukuj Email

10.02 2017r. podczas apelu wychowawczego Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj wręczył nagrodę Kacprowi Popławskiemu uczniowi klasy Ia szkoły podstawowej, który został laureatem konkursu ogłoszonego przez Związek Gmin Regionu Płockiego na hasło promujące segregację odpadów na terenie Związku.

Serdecznie gratulujemy!

 
„W magicznym blasku moich rodzinnych świąt" PDF Drukuj Email

15 grudnia 2016r. w Zespole Szkół w Drobinie odbyła się wieczornica świąteczna połączona z podsumowaniem konkursu literacko- czytelniczego „W magicznym blasku moich rodzinnych świąt”.

W uroczystości wzięli udział: laureaci konkursu wraz z rodzicami, burmistrz Miasta i Gminy Drobin -Pan Andrzej Samoraj, przewodnicząca Rady Rodziców z Zespołu Szkół w Drobinie – Pani Agnieszka Bogdańska, dyrektor Zespołu Szkół w Drobinie - Pan Bogdan Banaszczak, wicedyrektor - Pani Elżbieta Orłowska, nauczyciele oraz organizatorzy konkursu: Renata Jędrzejewska, Julita Taflińska, Iwona Lemanowicz.

Więcej…
 
Stypendium „Orlen- Dar Serca” PDF Drukuj Email

25 listopada 2016r. w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku wręczone zostały  po raz ósmy stypendia „Orlen- Dar Serca” dla najzdolniejszych uczniów z Płocka i powiatu płockiego w ramach programu stypendialnego „Mam pasję powyżej średniej”. Stypendium to otrzymała Natalia Dziurlik- uczennica klasy IIIC Publicznego Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie.

Więcej…
 
Konkursy ekologiczne PDF Drukuj Email

W dniu 7 listopada 2016r. zostało zrealizowane zadanie pn: „Konkursy ekologiczne w 2016r. dla placówek oświatowych z terenu miasta i gminy Drobin” - gminny konkurs wiedzy  ekologicznej pn: „Przyjaźni środowisku” oraz plastyczny konkurs ekologiczny pn: „Bajkowe rady jak segregować odpady”. Zadanie dofinansowano z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 30 listopada br. w Urzędzie Miasta i Gminy Drobin.

Więcej…
 
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ GAZETKĘ KLASOWĄ O PATRONIE SZKOŁY PDF Drukuj Email

Dużą pomysłowością, zmysłem plastycznym i precyzją wykazali się uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali klasowe gazetki ścienne z okazji Dnia Patrona. Zamieścili na nich wiele cennych informacji, które z pewnością poszerzą wiedzę o Marszałku Józefie Piłsudskim.

8 listopada 2016 r. komisja konkursowa, w składzie:  p. Alina Marcinkowska, p. Grażyna Zielińska oraz p. Anna Wierzbicka wnikliwie obejrzała i oceniła efekty Wyniki konkursu:

Szkoła podstawowa:

I miejsce - kl. IIIA
II miejsce - kl. II B
III miejsce - kl. III C
Wyróżnienie - kl. III D

Gimnazjum:

I miejsce – kl. IIA
II miejsce – kl. III B
Wyróżnienie - kl. III A

 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 4 z 6