Sukcesy


REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI WSPÓŁCZESNEJ PDF Drukuj Email

29 marca uczennice klasy II b - Paulina Wieszczyńska i Jolanta Łacińska- reprezentowały naszą szkołę podczas  konkursu recytatorskiego w gimnazjum w Nowej Górze. Zadaniem uczestników z siedmiu szkół było przygotowanie recytacji dwóch utworów Kazimiery Iłłakowiczówny. Choć tym razem dziewczęta nie znalazły się w gronie laureatów, doceniły możliwość uczestniczenia w poetyckiej uczcie duchowej.

 
REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI PDF Drukuj Email

W dniu 28 marca 2017 roku dwoje uczniów klas IV-VI: Julia Skierkowska kl. Va oraz Mateusz Jędrzejewski kl. IVb wzięli udział w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Współczesnej Kazimiery Iłłakowiczówny organizowanym przez Zespół Szkół w Nowej Górze. Nasi młodzi recytatorzy znakomicie się zaprezentowali zdobywając uznanie Jury. Julia zajęła II miejsce, a Mateusz otrzymał wyróżnienie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY PDF Drukuj Email

W dniu 5 kwietnia 2017 roku uczniowie z klas szóstych: Natalia Rokicka, Mateusz Ciski i Michał Stołowski wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ''Rachmistrz'' organizowanym przez  Szkołę Podstawową im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze.

W ostatecznych zmaganiach wyróżnienie zdobyli Mateusz i Michał.

Całej trójce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

 

 
Konkurs - Co w trawie piszczy PDF Drukuj Email

Uczennica kl. Vb Klaudia Mikołajewska zajęła II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez ZOO w Płocku na szczeblu powiatowym „Co w trawie piszczy”

 
Konkurs - Plakat o Armii Krajowej PDF Drukuj Email

Uczeń klasy IVb Mateusz Nowosielski zdobył III miejsce w konkursie „Plakat o Armii Krajowej” organizowanym przez   szkołę nr 23  w Płocku.

 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 3 z 6