Sukcesy
SUKCES NASZEJ UCZENNICY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 maja 2016 21:03

Małgorzata Kamińska - uczennica kl. III d gimnazjum, stypendystka Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, jest profesjonalistką w każdej z wybranych przez siebie dziedzin, od przedmiotów ogólnokształcących, poprzez pasje artystyczne i sportowe.

Wysokie wyniki zawdzięcza przede wszystkim ciężkiej pracy, ale także talentowi, pasjom i marzeniom, których nie boi się realizować. W minionym i bieżącym roku szkolnym uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce, jest laureatką wielu konkursów. Jej osiągnięcia: I miejscew dekanalnym konkursie wiedzy religijnej „Benedictus”,
I miejsce w finale diecezjalnego konkursu wiedzy religijnej „Benedictus”, mistrzostwo powiatu w zawodach piłki siatkowej dziewcząt oraz III miejsce na etapie międzypowiatowym, III miejsce w gminnym konkursie plastycznym, wyróżnienie w drugim etapie konkursu matematycznego „Małachowiak” organizowanego przez LO. im. St. Małachowskiego w Płocku, udział w drugim etapie konkursu matematycznego organizowanego przez Gimnazjum w Sierpcu. Ma też inne szczególne osiągnięcia w życiu szkoły, jest aktywną wolontariuszką, działa w samorządzie szkolnym oraz klasowym. W nagrodę za ten wysiłek otrzymała wiele nagród, m.in.: Notebook Lenovo Ideapad MIIX 300-IBY, jedzie na wycieczkę do Zakopanego, otrzymuje stypendium do ukończenia studiów. Przyznane  stypendium ma  ułatwić rozwijanie talentów i zainteresowań. Pozwoli sfinansować dojazdy, dodatkowe zajęcia, zakup pomocy dydaktycznych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!


 

 
Konkurs matematyczny RACHMISTRZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 maja 2016 04:44

W dniu 5 maja 2016 r. dwoje uczniów z klasy VIa wzięło udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym RACHMISTRZ organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli nagrodzone miejsca: Łukasz Wysocki – II miejsce, Weronika Stępińska – III miejsce. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (nie tylko matematycznych).

Poprawiony: wtorek, 10 maja 2016 04:55
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 5 z 5