Sukcesy


SUKCES PDF Drukuj Email

Sukces Weroniki

Co jest głównym składnikiem korzenia cykorii? Jak należy gotować warzywa bogate w karoten? Co oznacza produkt ze znakiem „Fairtrade”? W jaki sposób w rolnictwie ekologicznym zwalcza się szkodniki i chwasty? – na te i inne pytania odpowiadali w środę 5.06.2019 uczestnicy konkursu „Smak ekologicznej żywności” organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Spośród wszystkich finalistów wyłoniono 6 laureatów.

GALERIA

Więcej…
 
POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ PDF Drukuj Email

24 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej, na którym uczennice naszej szkoły stanęły na podium- II miejsce Amelia Kopczyńska, III miejsce- Magdalena Tomczak, wyróżnienie- Oliwia Kopczyńska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

 
II ETAP KONKURSU JUNIOR Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO PDF Drukuj Email

Dnia 25.01.2019r. o godzinie 12:00 miał miejsce drugi etap konkursu JUNIOR z języka niemieckiego organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku. Do drugiego etapu pomyślnie zakwalifikowały się następujące uczennice: Justyna Modzelewska (VIIIB) i Aleksandra Szmidt (VIIIA) ze Szkoły Podstawowej oraz Weronika Bedyk (IIIA) i Dominika Jankowska (IIIB) z oddziału gimnazjalnego.

GALERIA

Więcej…
 
IX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email

17 grudnia odbył się w Rogotwórsku IX konkurs kolęd i pastorałek. Maria Milewska, uczennica klasy drugiej zdobyła I miejsce w kategorii klas 1-4. W kategorii klas 5-8 zaprezentowała się również  Oliwia Kopczyńska, uczennica klasy VIII.

 
SUKCES Z OSTATNIEJ CHWILI PDF Drukuj Email

W środę 21 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie odbył się finał konkursu „Smak ekologicznej żywności”. Naszą szkołę reprezentowały Ola Szmidt,  Kasia Żelazińska i Weronika Bedyk.

Ola Szmidt z klasy  VII A powtórzyła sukces sprzed roku. Po raz drugi zajęła II miejsce!!!

W oczekiwaniu na wyniki   zwiedziliśmy  Stadion Narodowy.  Zobaczyliśmy kilka ciekawych zakątków m.in. szatnie piłkarzy, lożę prezydencką i kryształową.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 1 z 6