Sport
KLASA SPORTOWA PDF Drukuj Email

 
WIOSENNE POTYCZKI SPORTOWE PDF Drukuj Email

Dnia 21 marca 2017 r. uczniowie z kl. I-III Szkoły Podstawowej powitali wiosnę na sportowo. W turnieju wzięli udział także uczniowie ze szkół podstawowych w Łęgu Probostwie, Cieszewie, Rogotwórsku. Tego typu turniej odbył się już po raz trzeci. Młodzi sportowcy świetnie się bawili. Na koniec spotkali się na słodkim poczęstunku, którego sponsorami były dwie duże cukiernie: Polcorn z Ciechocinka oraz Hortex Płock i p. Remigiusz Morawski prezes stacji Statoil w Drobinie, Starosta Powiatu Płockiego oraz Marszałek województwa mazowieckiego.

Więcej…
 
ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email

W dniu 13.03.2017r. w Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce siatkowej  „4” dziewcząt.  Po zajęciu drugiego miejsca w rejonie dziewczęta przystąpiły do zawodów z małymi obawami. Na zawody przyjechały cztery szkoły podstawowe: z Małej Wsi, Łącka, Bielska i ze Słupna. Graliśmy systemem „każdy z każdym”.

Uczennice z Drobina zagrały cztery mecze  wygrywając wszystkie  wynikiem 2:0,  co dało im I miejsce.  Drugie miejsce zajęły uczennice ze Słupna, a trzecie z Bielska.  Pierwsze miejsce zagwarantowało nam udział w kwietniowych zawodach międzypowiatowych, gdzie będziemy się mierzyć z reprezentacją powiatu gostynińskiego, sierpeckiego oraz mistrzami miasta Płock.

Więcej…
 
MISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 9 lutego 2016 roku nasza szkoła była gospodarzem Finału zawodów powiatowych w piłce nożnej halowej chłopców szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących  swoje szkoły: SP Maszewo, SP Duninów, SP Wyszogród, SP Mała Wieś i gospodarz SP Drobin. Turniej rozgrywano system każdy z każdym. Każde spotkanie trwało 12 minut. Młodzi piłkarze toczyli między sobą zażarte pojedynki stojące na wysokim poziomie. Mecze toczyły się w sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

Więcej…
 
Finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu  07.02.2017r. w naszym gimnazjum odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze  gimnazjalistki broniły  tytułu z zeszłego  roku.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn z:  Drobina, Brudzenia, Słupna, Małej Wsi, Łącka i Dobrzykowa. Zawody  odbywały się w dwóch grupach. Nasze dziewczyny pewnie wygrały  dwa mecze w swojej grupie, dzięki czemu grały tzw. „krzyż" z Brudzeniem. Mecz ten był najtrudniejszy dla  naszych gimnazjalistek, ale poradziły sobie i awansowały do finału, w którym zagrały z drużyną ze Słupna. Finał był już tylko formalnością i potwierdził wysoki poziom umiejętności siatkarskich naszych uczennic. Gładkie zwycięstwo 2:0 (25:11  i  25: 14) zdeklasował rywalki i pokazał potencjał jaki drzemie w tej drużynie.

Więcej…
 
TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ PDF Drukuj Email

W dniu 24.01.2017r. w ramach gimnazjalnego  projektu edukacyjnego odbył się PIERWSZY KARNAWAŁOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ. Pomysłodawcami i uczniami, którzy realizowali ten projekt było  czterech chłopców z klasy 2A gimnazjum: Redel Szymon, Sala Bartłomiej, Przybyszewski Michał i Łazarski Kacper.

Więcej…
 
Zawody rejonowe PDF Drukuj Email

Dnia 23.01.2017 r. gimnazjalistki z naszej szkoły pojechały na zawody rejonowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział dziewczęta z Bielska, Brudzenia i Maszewa. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze 2:0, zdobywając komplet punktów i awansowały do finału powiatowego, który odbędzie się w 8 lutego w Drobinie. Drugie miejsce zajęły gimnazjalistki z Brudzenia.

Więcej…
 
I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej "3" chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 17.11.2016r uczniowie ze Szkoły Podstawowej pojechali do Maszewa na  powiatowe zawody w mini piłce siatkowej  „3” chłopców. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Słupno, Sikórz, Łąck i Drobin. Chłopcy z Drobina zagrali trzy mecze kolejno ze Słupnem, Sikorzem i Łąckiem wygrywając wszystkie, co dało im I miejsce

Więcej…
 
I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej "3"dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 15.11.2016r. z Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce siatkowej „3” dziewcząt. Po wygraniu zawodów rejonowych do Drobina przyjechały drużyny ze Słupna i Brudzenia. Uczennice z Drobina zagrały dwa mecze kolejno ze Słupnem i Brudzeniem wygrywając obydwa wynikiem 2:0 co dało im I miejsce. Drugie miejsce zajęły uczennice ze Słupna, a trzecie z Brudzenia. Zawody powiatowe to najwyższy etap rozgrywek w mini siatkówce „3”, więc szczególne gratulacje dla drużyny i trenera.

 

Więcej…
 
Rejonowe zawody w mini piłce siatkowej PDF Drukuj Email

W dniu 8.11.2016r z Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się rejonowe zawody w mini piłce siatkowej  „3” dziewcząt i chłopców.  Po wygraniu zawodów  gminnych do Drobina przyjechały drużyny z Bielska, Sikorza, Maszewa , Brudzenia.

Więcej…
 
ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU PIŁKARSKIM PDF Drukuj Email

ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU PIŁKARSKIM O PUCHAR ZACHODNIEGO MAZOWSZA

W dniu 8 października 2016 roku w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Zachodniego Mazowsza dla uczniów z gimnazjów. Udział w rozgrywkach brały udział 7-osobowe drużyny reprezentujące daną gminę. Oprócz rozgrywek dla uczestników był zapewniony gorący posiłek oraz liczne atrakcje sportowe i edukacyjne. Zawody organizowane we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku oraz z Płockim Szkolnym Związkiem Sportowym. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Przewodniczącego Mazowieckiego Zrzeszenia LZS posła na Sejm RP Piotra Zgorzelskiego.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Grano systemem grupowym, a mecz trwał 12 minut. W drodze losowania trafiliśmy do grupy ,,B”. Rywalizowaliśmy kolejno z drużynami z Sannik 1-1, Bulkowa 8-0 i Słupna 7-0. Po rozegraniu spotkań grupowych przyszedł czas na mecz finałowy, w którym spotkały się niepokonane dotychczas drużyny z Drobina i Ciółkowa. Finał tylko w pierwszych fragmentach był wyrównanym pojedynkiem. Nasi chłopcy po kilku chwilach przejęli inicjatywę i dominowali na całym boisku czego konsekwencją były kolejne bramki. Końcowy wynik 5-0 dla chłopców z Drobina.

Po meczu finałowym nastąpiła ceremonia wręczenia nagród i ceremonia zakończenia turnieju.

Naszą Szkołę reprezentowali:

  1. Adamkowski Łukasz
  2. Stołowski Adam
  3. Stołowski Jakub
  4. Popis Adam
  5. Gzylewski Marcin
  6. Jakubowski Mateusz
  7. Bońkowski Kamil

Opiekunem drużyny był Pan Hubert Krysztofiak.

 

Więcej…
 
SZKOLNE MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE DROBIN 2015


W dniu 21 maja 2015 roku na boisku przy Zespole Szkół w Drobinie odbyły się pierwsze Mistrzostwa Lekkoatletyczne dla szkół z terenu całej gminy Drobin. Mistrzostwa odbyły się w ramach programu „WF z klasą” w którym uczestniczy nasza szkoła.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 3 z 4