Sport
Finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu  07.02.2017r. w naszym gimnazjum odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze  gimnazjalistki broniły  tytułu z zeszłego  roku.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn z:  Drobina, Brudzenia, Słupna, Małej Wsi, Łącka i Dobrzykowa. Zawody  odbywały się w dwóch grupach. Nasze dziewczyny pewnie wygrały  dwa mecze w swojej grupie, dzięki czemu grały tzw. „krzyż" z Brudzeniem. Mecz ten był najtrudniejszy dla  naszych gimnazjalistek, ale poradziły sobie i awansowały do finału, w którym zagrały z drużyną ze Słupna. Finał był już tylko formalnością i potwierdził wysoki poziom umiejętności siatkarskich naszych uczennic. Gładkie zwycięstwo 2:0 (25:11  i  25: 14) zdeklasował rywalki i pokazał potencjał jaki drzemie w tej drużynie.

Więcej…
 
TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ PDF Drukuj Email

W dniu 24.01.2017r. w ramach gimnazjalnego  projektu edukacyjnego odbył się PIERWSZY KARNAWAŁOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ. Pomysłodawcami i uczniami, którzy realizowali ten projekt było  czterech chłopców z klasy 2A gimnazjum: Redel Szymon, Sala Bartłomiej, Przybyszewski Michał i Łazarski Kacper.

Więcej…
 
Zawody rejonowe PDF Drukuj Email

Dnia 23.01.2017 r. gimnazjalistki z naszej szkoły pojechały na zawody rejonowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział dziewczęta z Bielska, Brudzenia i Maszewa. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze 2:0, zdobywając komplet punktów i awansowały do finału powiatowego, który odbędzie się w 8 lutego w Drobinie. Drugie miejsce zajęły gimnazjalistki z Brudzenia.

Więcej…
 
I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej "3" chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 17.11.2016r uczniowie ze Szkoły Podstawowej pojechali do Maszewa na  powiatowe zawody w mini piłce siatkowej  „3” chłopców. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Słupno, Sikórz, Łąck i Drobin. Chłopcy z Drobina zagrali trzy mecze kolejno ze Słupnem, Sikorzem i Łąckiem wygrywając wszystkie, co dało im I miejsce

Więcej…
 
I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej "3"dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 15.11.2016r. z Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce siatkowej „3” dziewcząt. Po wygraniu zawodów rejonowych do Drobina przyjechały drużyny ze Słupna i Brudzenia. Uczennice z Drobina zagrały dwa mecze kolejno ze Słupnem i Brudzeniem wygrywając obydwa wynikiem 2:0 co dało im I miejsce. Drugie miejsce zajęły uczennice ze Słupna, a trzecie z Brudzenia. Zawody powiatowe to najwyższy etap rozgrywek w mini siatkówce „3”, więc szczególne gratulacje dla drużyny i trenera.

 

Więcej…
 
Rejonowe zawody w mini piłce siatkowej PDF Drukuj Email

W dniu 8.11.2016r z Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się rejonowe zawody w mini piłce siatkowej  „3” dziewcząt i chłopców.  Po wygraniu zawodów  gminnych do Drobina przyjechały drużyny z Bielska, Sikorza, Maszewa , Brudzenia.

Więcej…
 
ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU PIŁKARSKIM PDF Drukuj Email

ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU PIŁKARSKIM O PUCHAR ZACHODNIEGO MAZOWSZA

W dniu 8 października 2016 roku w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Zachodniego Mazowsza dla uczniów z gimnazjów. Udział w rozgrywkach brały udział 7-osobowe drużyny reprezentujące daną gminę. Oprócz rozgrywek dla uczestników był zapewniony gorący posiłek oraz liczne atrakcje sportowe i edukacyjne. Zawody organizowane we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku oraz z Płockim Szkolnym Związkiem Sportowym. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Przewodniczącego Mazowieckiego Zrzeszenia LZS posła na Sejm RP Piotra Zgorzelskiego.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Grano systemem grupowym, a mecz trwał 12 minut. W drodze losowania trafiliśmy do grupy ,,B”. Rywalizowaliśmy kolejno z drużynami z Sannik 1-1, Bulkowa 8-0 i Słupna 7-0. Po rozegraniu spotkań grupowych przyszedł czas na mecz finałowy, w którym spotkały się niepokonane dotychczas drużyny z Drobina i Ciółkowa. Finał tylko w pierwszych fragmentach był wyrównanym pojedynkiem. Nasi chłopcy po kilku chwilach przejęli inicjatywę i dominowali na całym boisku czego konsekwencją były kolejne bramki. Końcowy wynik 5-0 dla chłopców z Drobina.

Po meczu finałowym nastąpiła ceremonia wręczenia nagród i ceremonia zakończenia turnieju.

Naszą Szkołę reprezentowali:

 1. Adamkowski Łukasz
 2. Stołowski Adam
 3. Stołowski Jakub
 4. Popis Adam
 5. Gzylewski Marcin
 6. Jakubowski Mateusz
 7. Bońkowski Kamil

Opiekunem drużyny był Pan Hubert Krysztofiak.

 

Więcej…
 
SZKOLNE MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE DROBIN 2015


W dniu 21 maja 2015 roku na boisku przy Zespole Szkół w Drobinie odbyły się pierwsze Mistrzostwa Lekkoatletyczne dla szkół z terenu całej gminy Drobin. Mistrzostwa odbyły się w ramach programu „WF z klasą” w którym uczestniczy nasza szkoła.

Więcej…
 
FINAŁ POWIATOWY W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

DNIA 05.05.2015 ROKU  NA DROBIŃSKIM „ORLIKU” ODBYŁ SIĘ FINAŁ POWIATOWY W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn:

1.Drobin

2.Podgórze

3.Słubice

4.Gąbin

5. Miszewo

6.Proboszczewice

Zawody rozgrywane były w dwóch grupach.

Dziewczynki z Drobina zajęły 2 miejsce w grupie i grały półfinał z liderem grupy przeciwnej czyli Gąbinem wygrywając  4:0 .

W finale zmierzyliśmy się z drużyną z Proboszczewic pokonując ją w rzutach karnych. Dzięki temu dziewczynki z naszej szkoły podstawowej awansowały do międzypowiatu.

Nasz skład to : Błaszkowska Paulina, Błaszkowska Gosia,  FALKIEWICZ Ola, FELKOWSKA Ola, GRAMIŃSKA Wiktoria, GWARDIAK Natalia, JANKOWSKA Marysia, Jaszczak Marta, Królikowska Julia,   Piórkowska Kinga, SAWICKA Maja, SZMEJA Ola, Umiejewska Wiktoria, Zielińska Wiktoria.

 

Opiekunem grupy jest Weresiński Bartłomiej

 
Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka

W sobotę 18 kwietnia 2015 roku nasi uczniowie Szkoły Podstawowej pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego wzięli udział w Finałach Województwa Mazowieckiego w Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka w Miętne. Był to kolejny etap w którym realizowały ze sobą najlepsze 24 zespoły z naszego województwa. Drużyna, która zajęła I miejsce, wzięła udział w Finale rozgrywanym na Stadionie Narodowym. Nasi chłopcy przechodząc pierwszy etap na tym poziomie zakwalifikowali się do najlepszej 8 naszego województwa. Przegraliśmy z drużyną Unii Warszawa, gdzie warto podkreślić, że drużyna ta zajęła I miejsce w tych rozgrywkach. To właśnie ta drużyna wzięła udział w Finałach na Stadionie Narodowym w Warszawie jako najlepsza drużyna województwa mazowieckiego.

Więcej…
 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZYN - sprawozdanie

W NASZEJ  SZKOLE PODSTAWOWEJ RUSZYŁY MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZYN

DO ZAWODÓW ZGŁOSIŁY SIĘ CZTERY DRUŻYNY PO 5 I 6 OSÓB W KAŻDEJ. MECZE ROZGRYWANE SĄ

SYSTEMEM „KAŻDY Z KAŻDYM” – MECZ – REWANŻ.

SIATKARKI

ZWYCIĘZCY

MANOD

FALE

1.BOGDAŃSKA W.

 

2.ZMYSŁOWSKA P.

 

3.UMIEJEWSKA S.

 

4.TALAGA A.

 

5.BŁASZKOWSKA P.

 

6.KWASIBORSKA P.

 

1.PIÓRKOWSKA K.

 

2.SAWICKA M

 

3.BŁASZKOWSKA

 

4.GRAMIŃSKA W

 

5.SZMEJA A.

 

1.JANKOWSKA M

 

2.GWARDIAK N

 

3.KOPCZYŃSKA O

 

4.ASZTEMBORSKA

 

5.MIELCZAREK D

 

6.KRUPIŃSKA W

 

1.FALKIEWICZ A

 

2.KRÓLIKOWSKA J

 

3.JASZCZAK M.

 

4.MIKOŁAJEWSKA

 

5.FELKOWSKA A

 

 

Mecze rozgrywane są w następującej kolejności:

 

 1. 1-2    2:1
 2. 3-4    0:2
 3. 1-3    2:1
 4. 2-4    1:2
 5. 1-4    0:2
 6. 2-3    0:2
 7. 3-2    1:2
 8. 4-1    2:0
 9. 4-2    1:2
 10. 3-1    2:0
 11. 4-3    2:0
 12. 2-1    2:1

TABELA

X

1

2

3

4

WYNIK

PUNKTY

MIEJSCE

1

X

2:1

2:1

0:2

3,3,1,1,1,2

11

4

2

2:1

X

0:2

1:2

2,2,1,3,3,3

14

2

3

2:0

1:2

X

0:2

1,2,4,2,4,1

14

3

4

2:0

1:2

2:0

X

4,3,4,4,2,4

21

1

Opiekunem rozgrywek jest Bartłomiej Weresiński

 

Pierwsze miejsce zajęła drużyna numer cztery o nazwie FALE , której to serdecznie gratulujemy z życzymy sukcesów w przyszłym roku.

 

 
Zawody siatkarskie "4" dziewcząt

Dnia 9.03.2015 roku w naszej szkole odbyły się zawody siatkarskich „4” dziewcząt  na etapie rejonowym.

W zawodach udział wzięły cztery drużyny:

1.Drobin

2.Brudzeń

3.Bielsk

4.Maszewo

Mecze i wyniki:

1-2  DROBIN – BRUDZEŃ 2:0

3-4 BIELSK – MASZEWO 0:2

1-3 DROBIN – BIELSK 2:0

2-4 BRUDZEŃ –MASZEWO  2:0

1-4 DROBIN – MASZEWO  2: 0

2-3 BRUDZEŃ – BIELSK 2:0

Wygrywając wszystkie mecze dziewczyny z Drobina awansowały do finału powiatowego , który odbędzie się  26.03.2015r. w Słupnie

 

Opiekunem grupy jest Weresiński Bartłomiej

 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 2 z 3