Sport
GMINNY TURNIEJ SPORTOWY DLA KLAS I-III „WIOSENNIE I NA SPORTOWO” PDF Drukuj Email

Już po raz kolejny  nasza szkoła była areną zmagań podczas Gminnego Turnieju Sportowego klas I-III z okazji Pierwszego  Dnia Wiosny. W turnieju wzięli  udział uczniowie ze  szkół z: Drobina, Rogotwórska, Cieszewa oraz Łęga Probostwa. Zmagania sportowe rozpoczęły się o godzinie 9.30 , a zakończyły o godzinie 11.00. Młodzi sportowcy świetnie się bawili.

GALERIA

Więcej…
 
SUKCESY NASZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW PDF Drukuj Email

Dnia 10 grudnia  2018 roku  w Maszewie odbyły się powiatowe zawody w mini siatkówce ,,3” dziewcząt  szkół podstawowych. Nasze dziewczynki wygrały dwa swoje spotkania  i zostały mistrzyniami powiatu płockiego  w mini siatkówce dziewcżat klas piątych.

GALERIA

 

Więcej…
 
Lekcja WF dla przedszkolaków PDF Drukuj Email

W dniu 20 listopada przedszkolaki z Miejsko-Gminnego Przedszkola w Drobinie odwiedziły nasza szkołę i uczestniczyły na lekcji wf na hali MOKSiR.

GALERIA

 
STROJE SPORTOWE DLA KLASY IVs PDF Drukuj Email

W dniu 16 listopada 2018r. staraniem nauczycieli wychowania fizycznego uczniowie oddziału sportowego, tj. klasy IV s Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie otrzymali stroje sportowe.

GALERIA

 
EXTRA TALENT PDF Drukuj Email

W czwartek 27 września 2018 roku na obiektach sportowych Wisły Płock odbył się turniej EXTRA TALENT, organizowany przez Fundację Ekstraklasy, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Wisłę Płock. Nasza Szkoła została zaproszona do wzięcia udziału w tym ważnym dla młodych piłkarzy wydarzeniu sportowym.

GALERIA

Więcej…
 
SPORT TO NASZA PASJA PDF Drukuj Email

Dnia 28 września (piątek) uczniowie klas sportowych plus kilku chętnych uczniów naszej Szkoły wzięli udział w widowisku sportowym jakie odbywało się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku gdzie piłkarze nożni  Wisły  podejmowali  Lechię Gdańsk. Nasi  uczniowie gorąco kibicowali naszym piłkarzom  od samego początku do końca i nasz doping pomógł piłkarzom Wisełki którzy zdobyli upragnioną bramkę i wygrali spotkanie 1-0.

GALERIA

Więcej…
 
OBÓZ SPORTOWY – USTKA 2018 PDF Drukuj Email

W dniach 4 – 7 czerwca 2018r. 48 uczniów  ze Szkoły Podstawowej w Drobinie wzięło udział w I obozie sportowym organizowanym w ramach realizacji programu klas sportowych.

Celem obozu było:

-  poprawienie cech motorycznych uczniów i doskonalenie techniki piłki siatkowej

oraz piłki nożnej.

- wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu

- propagowanie zdrowego stylu życia bez używek.

Więcej…
 
TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLASY 4 SPORTOWEJ PDF Drukuj Email

11.06.2018 roku w naszej szkole odbyły się testy sprawnościowe do nowopowstającej  czwartej klasy sportowej do których  przystąpiło 23 uczniów. Nad przebiegiem sprawdzianu pieczę miała  czteroosobowa komisja w składzie: przewodnicząca wicedyrektor Wójcik Lena, Dyrektor MOKSIR-u Michał Lemanowicz i nauczyciele wychowania fizycznego Kryszkofiak Hubert i Weresiński Bartłomiej.

Więcej…
 
MISTRZOSTW0 POWIATU W MINIPIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 8 maja 2018r w Drobinie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody rozgrywano na naszym orliku. Wzięło udział 6 drużyn: SP Siecień, SP Wyszogród, SP Bulkowo, SP Łąck, SP Słubice i gospodarz turnieju SP Drobin. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym, po których dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. Nasz drużyna trafiła do grupy „B”. W pierwszym swoim meczu pokonaliśmy SP Łąck 2:0 natomiast w drugim 3:0 SP Wyszogród. W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z rówieśnikami ze Słubic. Było to jednostronne spotkanie. Wygraliśmy 7:0 i awansowaliśmy do finału.

GALERIA

 

Więcej…
 
MIĘDZYPOWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email

W dniu 25.04.2018r na hali sportowej w Drobinie odbyły się międzypowiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt z gimnazjum. W zawodach powinny wystąpić  4 drużyny, jednak dwie niestety nie dojechały. Rozegrany został tylko jeden mecz - pomiędzy  Gimnazjum numer 8 z Płocka a gimnazjum z Drobina. Pierwszy set był wyrównany z lekką przewagą płocczanek, które wygrały 25:20, natomiast w drugim poszło nam trochę gorzej i przegraliśmy 25:15. Rozegraliśmy również dodatkowy set kontrolnyw którym wystąpiły rezerwowe dziewczynki obydwóch drużyn. Zawody te były pierwszą imprezą tego typu w naszej szkole.

GALERIA

Więcej…
 
MIĘDZYPOWIATOWE ZAWODY W MINI SIATKÓWCE "4" PDF Drukuj Email

W dniu 10.04.2018 roku dziewczynki z naszej szkoły pojechały do Płocka na zawody międzypowiatowe w mini siatkówce „4”. W zawodach wzięły udział 4 zespoły: Mistrz miasta Płock - szkoła nr 23, mistrz powiatu gostynińskiego – Szkoła Podstawowa z Gostynina, mistrz powiatu sierpeckiego - szkoła ze  Szczutowa i  mistrz powiatu płockiego - Szkoła Podstawowa z Drobina. Mecze odbywały się systemem „Każdy z każdym”. Dziewczęta z Drobina przegrały z Płockiem pierwszy mecz i wygrały dwa pozostałe co dało im drugie miejsce w międzypowiecie.

GALERIA

 

Więcej…
 
TURNIEJADA SPORTOWA PDF Drukuj Email

Już po raz piąty w naszej szkole odbyła się turniejada sportowa klas I-III z okazji Dnia Wiosny. W turnieju wzięły udział szkoły z: Drobina, Rogotwórska, Cieszewa oraz Łęga.  Młodzi sportowcy świetnie się bawili. Cała impreza upłynęła w miłej, serdecznej atmosferze i  odbywała się pod patronatem Starosty Powiatowego w Płocku Mariusza Bieńka.

Sponsorami nagród byli: Starosta Powiatu Płockiego p. Mariusz Bieniek, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj, p. Remigiusz Morawski,  Zakład Cukierniczy p. Katarzyny  Gębali w Płocku, Grupa Edukacyjna MAC, Sklepik szkolny  oraz rodzice uczniów kl. I b p. Monika Górecka oraz kl. Ic p. Małgorzata Mrowińska.

GALERIA

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5