Samorząd Uczniowski
CZAPKA MIKOŁAJA PDF Drukuj Email

W dniu imienin św. Mikołaja, czyli 6 grudnia, w naszej szkole zagościł nastrój świąteczny. Samorząd Szkolny zorganizował akcję pod hasłem: „Czapka Mikołaja”.  Każdy uczeń, który założył czerwoną czapkę , nie był odpytywany i nie pisał kartkówek.

Szkoda, że „Mikołajki” obchodzi się  jeden raz w roku...

GALERIA

 
NOWE WŁADZE SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH PDF Drukuj Email

Nowe władze Samorządów Uczniowskich działających w szkole wybrane! W dniu 15 października 2018r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum, a w dniu 16 października wybrano Zarząd SU szkoły podstawowej. Komisje Wyborcze ogłosiły wyniki tajnego głosowania.

Więcej…
 
POCZTA WALENTYNKOWA PDF Drukuj Email

W dniu 14 lutego 2018 z okazji Święta Zakochanych Samorządy Uczniowskie zorganizowały pocztę walentynkową.  Każdy uczeń mógł wysłać przygotowaną własnoręcznie lub przez przedstawicieli SU walentynkę do osoby, którą darzy szczególną sympatią. Tajemniczy  wielbiciele wysyłali walentynki nie tylko do swoich obiektów westchnień, ale również do przyjaciół, koleżanek,
a nawet nauczycieli.

GALERIA

 
CZAPKA MIKOŁAJA PDF Drukuj Email

Dzień 6. grudnia w naszej szkole obchodzony jest jako Dzień Czapki Mikołaja. Wszyscy uczniowie, którzy ubrani byli w mikołajowe czapki, mogli je nosić przez cały dzień na każdej lekcji, dzięki czemu byli zwolnieni z odpytywania. Mikołajkowe święto zorganizował Samorząd Uczniowski Gimnazjum.

GALERIA

 
ANDRZEJKOWO... PDF Drukuj Email

Uczennice gimnazjum wraz z zarządem Samorządu Uczniowskiego zorganizowały pod okiem opiekuna- pani Joanny Komorowskiej "Szkolne Andrzejki". Przygotowane zostały stoiska z różnymi wróżbami, których przepowiednie zgodnie z hasłem przewodnim, powinny być traktowane "z przymrużeniem oka". Kameralny kącik z przebranymi za wróżki uczennicami, zwabił zacne grono uczniów, którzy na szczęście niezbyt serio traktowali przepowiednie.

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2