Aktualności
MARATON PISANIA LISTÓW PDF Drukuj Email

8 grudnia odbył się w naszej szkole Maraton Pisania Listów - akcja Amnesty International (organizowana w Polsce od 2001 roku) polegająca na pisaniu listów do władz krajów, w których łamane są zapisy zawarte w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. W tym roku pisaliśmy do rządów 10 państw w sprawie obrończyń i obrońców praw człowieka, którzy z powodu swojej działalności i przekonań są szykanowani, torturowani bądź więzieni.

 

Więcej…
 
Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY PDF Drukuj Email

KĄCIK CZYTELNICZY

PRZYGOTOWANY W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO

Uczennice klasy IIc realizujące projekt gimnazjalny „Z książką Ci do twarzy…” zapraszają wszystkich uczniów i nauczycieli do korzystania z kącika czytelniczego funkcjonującego podczas przerw na I piętrze budynku B.

GALERIA

 
OSZCZĘDZAJMY W "SKO" PDF Drukuj Email

W naszej szkole od wielu lat działa program edukacji finansowej SKO. W nawiązaniu do tego szczytnego celu, 28 listopada 2017r. odbył się apel pod hasłem „Oszczędzajmy w SKO”. Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności p. Alina Marcinkowska – Racka podsumowała rok szkolny 2016 /2017 w oszczędzaniu i wyróżniła uczniów, którzy zgromadzili na swoich książeczkach oszczędnościowych najwięcej pieniędzy. Wszystkim oszczędzającym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do oszczędzania.

GALERIA

 
PLUSZAKOWA LOTERIA PDF Drukuj Email

27 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia odbyła się loteria fantowa. Wygrać można było głównie pluszaki, które otrzymaliśmy od „małych i dużych”  ludzi o dobrych i wrażliwych sercach.

Bardzo dziękujemy za każdą maskotkę, zabawkę i inny przedmiot przekazany na loterię.

Całkowity dochód w kwocie 391,10zł został przeznaczony na zakup upominków (gier, puzzli, książeczek do kolorowania, kredek, książek, zabawek) dla dzieci przebywających w Płockich szpitalach. Upominki zostały przekazane 6 grudnia za pośrednictwem aktorów z Teatru Dramatycznego w Płocku.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY Uśmiech

Wolontariusze SKW "Otwarte Serca"

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 74