Aktualności
KONKURSY PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w obchodach Roku Piłsudskiego.

Proponujemy udział w następujących konkursach:

1. Konkurs Historyczno - Literacki poświęcony Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu „Napisz wywiad z Józefem Piłsudskim” - regulamin

2. Regulamin konkursu na gazetkę ścienną -  PATRON  NASZEJ SZKOŁY - regulamin

3. Konkurs na opowiadanie o Józefie Piłsudskim - regulamin

4. Konkurs plastyczny  pt: „ JÓZEF PIŁSUDSKI – WIELKOŚĆ I LEGENDA” - regulamin

5. Szkolny Konkurs Wiedzy o Józefie Piłsudskim - regulamin

Rozstrzygniecie  wszystkich konkursów odbędzie się podczas Obchodów Święta Niepodległości.

Nagrody jak zwykle atrakcyjne.

 
SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS III GIMNAZJUM PDF Drukuj Email

Podczas spotkań klasowych w dniach 13 i 15 września 2017r. rodzice uczniów klas III gimnazjum zostali zapoznani   z  Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 1 września 2017r. w sprawie szczególnych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2017/2018, jak również otrzymali informację , że jego treść znajduje się na stronie http://oke.waw.pl. Odebrali również deklaracje do wypełnienia wskazujące język obcy nowożytny, z którego uczeń, uczący się obowiązkowo dwóch języków obcych, przystąpi do części trzeciej egzaminu gimnazjalnego. Uzyskali również informacje o harmonogramie i organizacji egzaminu gimnazjalnego w roku 2018.

Lena Wójcik

 
SPRZĄTANIE ŚWIATA PDF Drukuj Email

W dniu 15.09.2017 r. w ramach akcji „Sprzątanie świata” uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami brali udział w zajęciach terenowych w szkolnym ogródku. Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem. Oczyściły grządki z chwastów oraz posadziły rośliny szkolne.

GALERIA

 
INFORMACJA PDF Drukuj Email
Szanowni Państwo.

Rok szkolny 2017-2018 przed nami. Kończy się czas zasłużonego wypoczynku dla naszych uczniów. Szkoła w Drobinie, która od 1 września 2017 r. będzie nosić nazwę: Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie, jest przygotowana na rozpoczęcie nauki.
W trakcie wakacji wykonaliśmy bardzo wiele prac. Najważniejszą z nich było dokonanie naprawy dachu na budynku B polegające na położeniu nowego poszycia dachowego – papy. Dokonaliśmy odświeżenia kilku pomieszczeń, przeorganizowaliśmy umiejscowienie pracowni w celu usprawnienia funkcjonowania szkoły, dokonaliśmy gruntownego sprzątania i uporządkowania terenu przyszkolnego. Za wykonane prace serdecznie dziękuję wszystkim w szczególności pracownikom obsługi szkoły i nauczycielom.

Więcej…
 
WYPRAWKA DLA UCZNIA KL. I ROK SZKOLNY 2017/2018 PDF Drukuj Email
  • ZESZYT W KRATKĘ 16-KARTKOWY –2 szt.
  • ZESZYT W LINIE (KOLOROWE) 16-KARTKOWY- 2 szt.
  • ZESZYT W KRATKĘ 32-KARTKOWY – 1 szt.
  • NOŻYCZKI (OSTRE, ALE Z ZAOKRĄGLONYMI ZAKOŃCZENIAMI)
  • TEMPERÓWKA
  • KLEJ W SZTYFCIE
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 69