Aktualności
Wizyta w OPS w Goślicach PDF Drukuj Email

W dniu 7 grudnia 2017r. uczniowie z naszej szkoły obdarowali dzieci z Ośrodka Pomocy Społecznej w Goślicach mikołajkowymi prezentami w postaci odzieży, przyborów szkolnych, gier i zabawek. Uczniowie klasy Ib wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Romanowską przekazali prezenty na ręcę p. wicedyrektor Małgorzaty Klekowickiej już po raz dziewiąty.

Serdeczne podziękowania dla pana Gabriela Góreckiego, który zawiózł uczniów oraz wychowawcę klasy do Goślic.

 

GALERIA

 
ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE KLAS I-III PDF Drukuj Email

W dniu 20 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyło się „Świąteczne kolędowanie klas I – III ”. Najmłodsi uczniowie zaprezentowali najpiękniejsze polskie kolędy, wiersze Bożonarodzeniowe oraz przekazali informacje odnośnie pochodzenia choinki, kolęd i zwyczaje dzielenia się opłatkiem. Podczas uroczystości gościnnie wystąpiły uczennice: Oliwia Kopczyńska z  kl. VII oraz Weronika Samoraj z kl. II gimnazjum.

Organizatorkami uroczystości były: p. Katarzyna Romanowska oraz p. Elżbieta Ogrodzińska.

GALERIA

 
BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU PDF Drukuj Email

W dniu 15 grudnia nasi harcerze i zuchy  wybrali się do Zakopanego odebrać Betlejemskie Światło Pokoju. Wyjechaliśmy  o północy, gdyż czekała nas długa droga. Wyjazd ten chcieliśmy wykorzystać  do zwiedzenia  Kopalni Soli w Wieliczce znajdującej się na trasie naszego przejazdu. Odwiedziliśmy również  termy w Szaflarach, Wielką Krokiew oraz spacerowaliśmy po słynnym deptaku Zakopanego ,,Krupówkach". Nie mogliśmy się oprzeć przyjemności przejażdżki kolejką linową na Gubałówkę, skąd podziwialiśmy panoramę Tatr i Zakopanego.

Więcej…
 
URODZINY PAT-u PDF Drukuj Email

Rok PaTPORTU Drobin minął jak jeden dzień…

PaTPORT  Drobin postanowił uczcić swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji grupa zorganizowała spotkanie z uczniami szóstych i siódmych klas, aby opowiedzieć im, czym  jest program „Profilaktyka a Ty” oraz jakie cele realizuje.

Zgodnie z tradycją Przystanków PaT, rozpoczęliśmy zatańczeniem „belgijki”. Następnie opiekunki (p. Marta Kinalska, p. Edyta Jarzębowska, p. Ewa Kisielewska) pokazały w prezentacji multimedialnej nasze działania z ostatnich dwunastu miesięcy.

Więcej…
 
INTEGRACYJNE SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE PDF Drukuj Email

W dniu 8 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyło się Drugie Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach, Szkoły Specjalnej Podstawowej w Śmiłowie oraz uczniów z oddziału integracyjnego klasy VIa w Drobinie.

Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – pan Andrzej Samoraj, Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach – pani Beata Jakubowska wraz z uczniami i opiekunami, Dyrekcja Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie – pani Marta Samoraj wraz z uczniami i opiekunami oraz Rodzice uczniów klasy VIa.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 74