Aktualności
WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY I PDF Drukuj Email
  • ZESZYT W KRATKĘ 16-KARTKOWY –2 szt.
  • ZESZYT W LINIE (KOLOROWE) 16-KARTKOWY- 2 szt.
  • ZESZYT W KRATKĘ 32-KARTKOWY – 1 szt.
  • NOŻYCZKI (OSTRE, ALE Z ZAOKRĄGLONYMI ZAKOŃCZENIAMI)
  • TEMPERÓWKA
  • KLEJ W SZTYFCIE
Więcej…
 
PODRĘCZNIKI 2018/2019 PDF Drukuj Email

Wykaz podręczników, które w roku szkolnym 2018/2019 zakupują rodzice:

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

Klasa VIII

Klasa III gimnazjum

 
WYCIECZKA DO PŁOCKA PDF Drukuj Email

W dniu 13.06.2018 r. grupa uczniów z kl. III b, IV a, VI a, i VI b udała się pod opieką nauczycieli: p. E. Szumańskiej, p. I. Turkowskiej, p. G. Zielińskiej oraz p. K. Kamińskiej na fascynującą wycieczkę do Płocka. Wyjazd rozpoczął się od obejrzenia filmu pt. „Bella i Sebastian”. To wzruszająca i niezwykle poruszająca opowieść o przyjaźni kilkunastoletniego chłopca z psem. Film uczy odpowiedzialności, asertywności, wrażliwości na los innych. Wielokrotnie w czasie seansu na oczach dzieci i dorosłych pojawiły się łzy gdyż obraz mocno oddziałuje na emocje. Z kolei przepiękne górskie widoki stanowią ucztę dla oka.

GALERIA

 

Więcej…
 
DNI OTWARTE DLA KLAS ZEROWYCH PDF Drukuj Email

W dniu 19.06.2018r. odbyły się Dni Otwarte dla klas zerowych. Uroczystość przygotowały klasy III szkoły podstawowej wraz z wychowawcami. Po części artystycznej sześciolatki zwiedzały sale lekcyjne naszej szkoły.

GALERIA

 
PRZYSTANEK „PROFILAKTYKA A TY” PO RAZ PIERWSZY W DROBINIE PDF Drukuj Email

Grupa PaTPORT Drobin podsumowała intensywny rok pracy miłym wydarzeniem, jakim było zorganizowanie własnego- samodzielnie przygotowanego- Przystanku PaT. Dotąd bywaliśmy na tego typu imprezach jedynie jako goście zapraszani przez inne grupy.

Ogólnopolski program „Profilaktyka a Ty” wpisuje się w nurt profilaktyki pozytywnej, której głównym założeniem jest wzmacnianie więzi rówieśniczych poprzez aktywizowanie młodzieży do podejmowania działań twórczych. Dlatego nieodłącznym elementem Przystanków są zabawy i warsztaty, podczas których dzieci i młodzież z różnych szkół współpracują z sobą i dzielą się swoimi doświadczeniami.

GALERIA

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 86