Aktualności
Inscenizacja Misterium Męki Pańskiej

Misterium Męki Pańskiej wystawione 16 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Drobinie.

Galeria zdjęć z uroczystości dostępna do obejrzenia po kliknięciu przycisku Więcej...

Więcej…
 
Sukces matematyczny

4 kwietnia 2014 roku  w Gimnazjum im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze  odbył się finał Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I gimnazjum. Organizatorem konkursu od kilku lat jest nauczycielka matematyki tej szkoły mgr Małgorzata Mielczarska- Szmidt. Naszą szkołę  w tych zmaganiach reprezentowali : Małgorzata Kamińska oraz Tobiasz Karbownik.

Miło nam poinformować, że Małgosia Kamińska zajęła  w tym konkursie I miejsce.

Gratulujemy sukcesu!

Nauczyciele matematyki

 
COMENIUS - Z wizytą w Słowenii

 
W drodze ku kanonizacji Bł. Jana Pawła II uczniowie Zespołu Szkół w Drobinie

„Jan Paweł II jakiego znamy i nie znamy”- to hasło, jakie towarzyszyło nam podczas obchodów Dni Papieskich, będących  hołdem złożonym naszemu wielkiemu rodakowi- Karolowi Wojtyle, w związku ze zbliżającą się kanonizacją.

 

Więcej…
 
V SZKOLNY DZIEŃ PASJI I INFORMACJI ZAWODOWYCH

28 kwietnia 2014 r.  w godzinach od 9.00 do 13.00 w naszej szkole odbędzie się po raz kolejny „ Szkolny Dzień Pasji i Informacji Zawodowych” dla uczniów klas trzecich gimnazjum.

Celem imprezy  jest zapoznanie młodzieży stającej przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej z szeroką ofertą  szkół ponadgimnazjalnych w okolicy, poznanie zawodów - drogi kształcenia do zawodu, predyspozycji zawodowych, środowiska pracy oraz wymiana doświadczeń między szkołami.

Podczas spotkania zaproszeni przedstawiciele szkół, zarówno nauczyciele, jak i  uczniowie,  zaprezentują informacje o swoich  szkołach,  warunkach kształcenia w nich, a także zasadach wykonywania różnych zawodów.
Z pewnością bezpośrednia obecność przedstawicieli,  możliwość rozmowy  i przekazane informacje pomogą naszym uczniom w dokonaniu właściwych wyborów i odnalezieniu się na współczesnym rynku pracy.
Na spotkanie serdecznie zapraszamy  uczniów klas trzecich gimnazjum i ich rodziców.

Osobą odpowiedzialną za organizację i kontakt ze szkołami ponadgimnazjalnymi jest Wicedyrektor Zespołu Szkół w Drobinie  – p. Hanna Szymańska

 
«pierwszapoprzednia61626364656667686970następnaostatnia»

Strona 69 z 78