Aktualności
DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS PDF Drukuj Email

W dniu 30 stycznia naszą szkołę odwiedzili Policjanci z Posterunku Policji w Drobinie przekazując informacje na temat akcji „Dzielnicowy bliżej nas”.

 

 
INFORMACJA PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że w dniu 27 lutego 2018r.  o godz.16.00 w Sali konferencyjnej naszej szkoły odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas III gimnazjum z Wicedyrektorem Szkoły. Podczas spotkania zostaną omówione kwestie związane z przebiegiem egzaminu gimnazjalnego 2018 r. Dodatkowo w spotkaniu będzie uczestniczył doradca zawodowy, który poruszy tematykę świadomego planowania kariery zawodowej przez młodych ludzi, w tym także wyboru szkoły po zakończeniu edukacji.

Pozdrawiam

Wicedyrektor Lena Wójcik

 

 

 
NASZ "SUPERBOHATER OSZCZĘDZANIA" PDF Drukuj Email

 

Konkurs "Superbohater Oszczędzania", do którego przystąpiła nasza szkoła, organizowany przez Spółdzielczą Grupę Bankową, został rozstrzygnięty.

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy IIIb naszej szkoły - Oskar Skonieczny otrzymał w tym konkursie nagrodę specjalną, co oznacza, że uzyskał największą liczbę głosów internautów. Oskar wykorzystując materiały przeznaczone do recyklingu wykonał Superbohatera o nazwie SKOLANDER.

Serdecznie gratulujemy Uśmiech

 
WRĘCZENIE IDENTYFIKATORÓW WOLONTARIUSZOM PDF Drukuj Email

W dniu 12 stycznia 2018r. odbyło się uroczyste wręczenie identyfikatorów wolontariuszom

16. FINAŁU WOŚP W DROBINIE.

GALERIA

 
KOLĘDOWANIE MISYJNE PDF Drukuj Email

5 stycznia zgodnie ze staropolską tradycja na korytarzach naszej szkoły  już po raz kolejny pojawili się Kolędnicy Misyjni. Uczniowie III b i III c gimnazjum zorganizowani przez uczennice: Basię Witkowską i Monikę Adamkiewicz pod opieką Małgorzaty Plebaniak, z krótką inscenizacją o narodzeniu Jezusa i z kolędą odwiedzili większość uczniów naszej szkoły i szkoły z Rogotwórska. Kolędowanie połączone było z kwestą na pomoc dzieciom z Syrii i Libanu. Zebraliśmy 470 zł., które przekażemy na konto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieciom. Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję serdecznie dziękujemy.

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 74