Aktualności
WIZYTA W SIEDZIBIE AMNESTY INTERNATIONAL PDF Drukuj Email

10 grudnia 2018 roku grupa uczestników projektu "START THE CHANGE - Działaj Lokalnie, Zmieniaj Globalnie", wraz z koordynatorami, odwiedziła siedzibę Amnesty w Warszawie. Na miejscu powitał nas Filip Jach (żółta koszula w kratę) , który oprowadził nas po wszystkich pomieszczeniach, pokojach i zakamarkach na Lelewela 8. Poznaliśmy część ekipy kierującej Amnesty w Polsce , a później Filip przeprowadził dwugodzinny warsztat poświęcony działalności Amnesty International na świecie i prawom człowieka, gdyż nasz wyjazd 10 grudnia przypadał dokładnie w Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka!!!

GALERIA

Więcej…
 
APEL DOTYCZĄCY PRAW DZIECKA PDF Drukuj Email

W dniu 3 grudnia odbył się apel dotyczący Praw Dziecka, w którym wzięli udział uczniowie klas I-III . Każde dziecko może korzystać z przysługujących mu praw, tak aby nie ograniczało jednocześnie praw innych dzieci i dorosłych. Każdy człowiek ma prawo do godnego życia w pokoju, miłości i w poczuciu bezpieczeństwa.

Należy jednak pamiętać, że oprócz praw dzieci mają też swoje obowiązki wynikające z roli ucznia, dziecka, Polaka i człowieka. Pamiętajcie! Traktujcie innych tak, jak sami chcecie być traktowani.

GALERIA

 
ANDRZEJKI PDF Drukuj Email

29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował  „Andrzejki” dla całej społeczności szkolnej. Dziewczęta z klasy 7C przeobraziły się we wróżki. Przepowiednie i wróżby dostarczyły wszystkim uczestnikom zabawy wiele satysfakcji i uśmiechu. Kto wie, może kiedyś się spełnią???????

GALERIA

 
III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe PDF Drukuj Email

W dniu 05 grudnia odbyło się w naszej szkole III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów ze szkół: Szkoły Specjalnej w Goślicach, Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie oraz Szkoły Podstawowej w Drobinie. Uczniowie z zaproszonych szkół wraz z opiekunami zaprezentowali się w przygotowanych przez siebie utworach. Po nich uczniowie ze szkoły w Drobinie przedstawili słowno - muzyczny występ, w którym uczestniczyli również niezawodni rodzice.

Radości było moc, zwłaszcza u tych najmłodszych zaproszonych gości.

GALERIA

Więcej…
 
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI PDF Drukuj Email

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, funkcjonowała „skrzynka życzeń i pozdrowień”. Każdy, kto chciał przygotować komuś miłą niespodziankę, mógł wrzuć kartkę z życzeniami, które zostały odczytane podczas przerwy przez szkolny radiowęzeł.

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 91