Aktualności
DNI OTWARTE DLA KLAS ZEROWYCH PDF Drukuj Email

W dniu 19.06.2018r. odbyły się Dni Otwarte dla klas zerowych. Uroczystość przygotowały klasy III szkoły podstawowej wraz z wychowawcami. Po części artystycznej sześciolatki zwiedzały sale lekcyjne naszej szkoły.

GALERIA

 
PRZYSTANEK „PROFILAKTYKA A TY” PO RAZ PIERWSZY W DROBINIE PDF Drukuj Email

Grupa PaTPORT Drobin podsumowała intensywny rok pracy miłym wydarzeniem, jakim było zorganizowanie własnego- samodzielnie przygotowanego- Przystanku PaT. Dotąd bywaliśmy na tego typu imprezach jedynie jako goście zapraszani przez inne grupy.

Ogólnopolski program „Profilaktyka a Ty” wpisuje się w nurt profilaktyki pozytywnej, której głównym założeniem jest wzmacnianie więzi rówieśniczych poprzez aktywizowanie młodzieży do podejmowania działań twórczych. Dlatego nieodłącznym elementem Przystanków są zabawy i warsztaty, podczas których dzieci i młodzież z różnych szkół współpracują z sobą i dzielą się swoimi doświadczeniami.

GALERIA

Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKA AKCJA „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM” w SP w Drobinie PDF Drukuj Email

8 czerwca o godzinie 10.00 nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”. Do zabawy zachęcała uczniów pani bibliotekarka, nauczycielki języka polskiego, wychowawczynie klas I-III SP oraz pozostali nauczyciele.

Tegoroczne obchody zgromadziły wielu młodych czytelników, którzy wspólnie oddawali się lekturze ustawieni  w kształt  serca i nazwy szkoły czy piknikowali na trawie. Znaleźli się nawet zapaleńcy, którzy postanowili przywdziać stroje swoich ulubionych bohaterów literackich.

GALERIA

Więcej…
 
FARMA ILUZJI PDF Drukuj Email

7 czerwca 2018r.grupa uczniów z klas :4a, 4b, 4c  oraz 6c uczestniczyła w wycieczce do Parku Edukacji i Rozrywki pod nazwą: „Farma Iluzji”. Dzieci, podczas kilkugodzinnego pobytu, poznały tajniki iluzji, poszerzyły swoją wiedzę na temat Starożytnego Egiptu, paleontologii. Mogły rozegrać partyjkę królewskiej gry, zagrać na instrumentach w plenerze czy przeprawić się tratwami.
Była to niezapomniana przygoda, która na chwilę pozwoliła przenieść się do świata magii.

GALERIA

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 83