Aktualności
III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe PDF Drukuj Email

W dniu 05 grudnia odbyło się w naszej szkole III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów ze szkół: Szkoły Specjalnej w Goślicach, Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie oraz Szkoły Podstawowej w Drobinie. Uczniowie z zaproszonych szkół wraz z opiekunami zaprezentowali się w przygotowanych przez siebie utworach. Po nich uczniowie ze szkoły w Drobinie przedstawili słowno - muzyczny występ, w którym uczestniczyli również niezawodni rodzice.

Radości było moc, zwłaszcza u tych najmłodszych zaproszonych gości.

GALERIA

Więcej…
 
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI PDF Drukuj Email

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, funkcjonowała „skrzynka życzeń i pozdrowień”. Każdy, kto chciał przygotować komuś miłą niespodziankę, mógł wrzuć kartkę z życzeniami, które zostały odczytane podczas przerwy przez szkolny radiowęzeł.

GALERIA

 
PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALNE PDF Drukuj Email

W dniach 28-30 listopad 2018 r.  odbyły  się próbny egzamin gimnazjalny, do którego przystąpiło 57 uczniów klas trzecich  naszej szkoły. Egzamin gimnazjalny składał się z trzech części: ‎

1.  humanistyczna z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z zakresu języka ‎polskiego,

2.  matematyczno-przyrodnicza z zakresu przedmiotów przyrodniczych i z zakresu ‎matematyki,

3. język obcy nowożytny.

GALERIA

 
ZBIÓRKA PDF Drukuj Email

 

W dniu 6 grudnia oraz 13 grudnia (czwartek) na 1 oraz 2 przerwie obiadowej wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza będą zbierać środki pielęgnacyjne oraz środki czystości dla podopiecznych Miejskiego Hospicjum Płockiego.
Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej świątecznej zbiórce
 
BIWAK EDUKACYJNO-MIKOŁAJKOWY PDF Drukuj Email

W dniach 23 - 24listopada 2018r. Zuchy z Drobina wzięły udział w biwaku edukacyjno - mikołajkowym. Dzięki spotkaniu uczniowie mieli możliwość integracji z innymi Gromadami Zuchowymi, w czasie wielu wspólnych zabaw i pląsów zorganizowanych przez organizatorów biwaku.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 89