Aktualności
ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE KLAS I-III PDF Drukuj Email

W dniu 20 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyło się „Świąteczne kolędowanie klas I – III ”. Najmłodsi uczniowie zaprezentowali najpiękniejsze polskie kolędy, wiersze Bożonarodzeniowe oraz przekazali informacje odnośnie pochodzenia choinki, kolęd i zwyczaje dzielenia się opłatkiem. Podczas uroczystości gościnnie wystąpiły uczennice: Oliwia Kopczyńska z  kl. VII oraz Weronika Samoraj z kl. II gimnazjum.

Organizatorkami uroczystości były: p. Katarzyna Romanowska oraz p. Elżbieta Ogrodzińska.

GALERIA

 
BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU PDF Drukuj Email

W dniu 15 grudnia nasi harcerze i zuchy  wybrali się do Zakopanego odebrać Betlejemskie Światło Pokoju. Wyjechaliśmy  o północy, gdyż czekała nas długa droga. Wyjazd ten chcieliśmy wykorzystać  do zwiedzenia  Kopalni Soli w Wieliczce znajdującej się na trasie naszego przejazdu. Odwiedziliśmy również  termy w Szaflarach, Wielką Krokiew oraz spacerowaliśmy po słynnym deptaku Zakopanego ,,Krupówkach". Nie mogliśmy się oprzeć przyjemności przejażdżki kolejką linową na Gubałówkę, skąd podziwialiśmy panoramę Tatr i Zakopanego.

Więcej…
 
URODZINY PAT-u PDF Drukuj Email

Rok PaTPORTU Drobin minął jak jeden dzień…

PaTPORT  Drobin postanowił uczcić swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji grupa zorganizowała spotkanie z uczniami szóstych i siódmych klas, aby opowiedzieć im, czym  jest program „Profilaktyka a Ty” oraz jakie cele realizuje.

Zgodnie z tradycją Przystanków PaT, rozpoczęliśmy zatańczeniem „belgijki”. Następnie opiekunki (p. Marta Kinalska, p. Edyta Jarzębowska, p. Ewa Kisielewska) pokazały w prezentacji multimedialnej nasze działania z ostatnich dwunastu miesięcy.

Więcej…
 
INTEGRACYJNE SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE PDF Drukuj Email

W dniu 8 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyło się Drugie Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach, Szkoły Specjalnej Podstawowej w Śmiłowie oraz uczniów z oddziału integracyjnego klasy VIa w Drobinie.

Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – pan Andrzej Samoraj, Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach – pani Beata Jakubowska wraz z uczniami i opiekunami, Dyrekcja Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie – pani Marta Samoraj wraz z uczniami i opiekunami oraz Rodzice uczniów klasy VIa.

 

Więcej…
 
WESOŁE DROBINKI - informacja PDF Drukuj Email

 

Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Drobin
o naborze do Klubu Dziecięcego "Wesołe Drobinki"

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 69