Aktualności
AMNESTY INTERNATIONAL PDF Drukuj Email

W niedzielę 12 maja 2019 spędziliśmy popołudnie na kolejnym warsztacie w ramach projektu START THE CHANGE organizowanego przez AMNESTY INTERNATIONAL – międzynarodową organizację walczącą o respektowanie praw człowieka.

GALERIA

Więcej…
 
SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE PDF Drukuj Email

W dniu 23 maja 2019 roku odbyło się spotkanie profilaktyczne uczniów klas VII – VIII oraz klas III gimnazjum z przedstawicielami policji: panią Joanną Łopatowską – pracownikiem Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Płocku oraz sierż. szt. Piotrem Chylińskim – dzielnicowym Posterunku Policji w Drobinie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo nieletnich zarówno w szkole, jak i poza jej terenem oraz ukazanie konsekwencji prawnych wobec nieletnich.

GALERIA

 

Więcej…
 
WYCIECZKA PDF Drukuj Email

W dniach 21.05.2019 r. – 24.05.2019 r. odbyła się wycieczka uczniów do Poznania – Berlina – Tropical Islands Niemcy- Gniezno.

GALERIA

 
EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ PDF Drukuj Email

W dniach 21.05. – 22.05.2019 r w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową, do którego  przystąpili uczniowie klas IV. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Egzamin przeprowadzał p. Bohdan Gapiński- nauczyciel techniki oraz instruktor nauki jazdy.

Oficjalne wręczenie kart rowerowych odbędzie się w dniu 31 maja 2019r. Gratulujemy klasom IV zdobycia pierwszego w życiu prawa jazdy i życzymy bezpiecznej jazdy na drodze.

GALERIA

 
ZUCHY POMAGAJĄ PDF Drukuj Email

W dniu 22 maja Zuchy odwiedziły Dzienny Dom „Senior +”. Podczas wizyty Zuchy wspólnie z Seniorami uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, podczas których piekli babeczki. Upieczone babeczki Zuchy przyniosły do szkoły, gdzie sprzedawali je na przerwie uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne. Wszystkim którzy dołączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 94