BAL KARNAWAŁOWY PDF Drukuj Email

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale...  Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

GALERIA

W dniu 23 stycznia nasza szkoła była pełna księżniczek, motylków, wróżek, elfów, piratów oraz innych postaci z bajek i baśni. Wszystkie dzieci Szkoły Podstawowej klas I-III uczestniczyły w balu karnawałowym „W Krainie Bajek”. Oprócz zabaw tanecznych i muzycznych nie zabrakło konkursów, quizów oraz wyczekiwanych przez wszystkie dzieci baniek mydlanych. Został wybrany także Król i Królowa balu, którymi zostali uczniowie z klasy Ia: Amelia Mirga i Marcel Leśniewski. Podczas zabawy uczniowie mieli także możliwość wykonania sesji karnawałowej.

Wszystkim uczniom pragniemy podziękować za udział i wspólną zabawę, a w szczególności tym, którzy tak pięknie reprezentowali swoje stroje karnawałowe.

Organizatorzy

Olga Skierska

Małgorzata Lasocka