DZIEŃ SENIORA PDF Drukuj Email

W dniu 23 października 2018r. swoją obecnością zaszczycili nas  emerytowani nauczyciele
i pracownicy naszej szkoły. Tego dnia obchodziliśmy ich święto - Dzień Seniora. Nasi goście, jak co roku, zostali serdecznie powitani przez Dyrektora Szkoły p. Bogdana Banaszczaka.  Gośćmi specjalnymi świętujących Seniorów byli: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – p. Andrzej Samoraj, ks. Proboszcz – Andrzej Kucharczyk, Kazimierz Pokrętowski – Przewodniczący Gminnej Rady senioralnej oraz Małgorzata Jankowska – prezes Ogniska Szkolnego ZNP w Łęgu Probostwie.

Z okazji tego wyjątkowego święta uczniowie naszej szkoły przygotowali upominek w postaci scenek kabaretowych pt. ”Wesołe jest życie Seniora” oraz niespodziankę muzyczno-taneczną. Umiejętności aktorskie zaprezentowały klasy VIa i VIIa, a talent wokalny wokalny - Ania Adamkowska oraz Kornel Michalski z kl. IIIa gim. Nasi aktorzy i wokaliści porwali do tańca Seniorów, których taka forma wspólnej zabawy bardzo pozytywnie zaskoczyła.

Samorząd Uczniowski SP przygotował dla naszych Seniorów pamiątkowe przypinki z wpisem „Dzień Seniora, 23 października 2018r.”

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były: p. K. Czernik, p. M. Mielczarską-Szmidt, p. A. Rokicka, p. Agnieszka Kujawa.

GALERIA