SZKOLNE PRZYGODY GANGU SŁODZIAKÓW PDF Drukuj Email

17 października nastąpiło wręczenie nagród na szczeblu szkolnym za konkurs plastyczny zachęcający dzieci do codziennego czytania. Konkurs nosił nazwę "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków", w którym uczniów nagrodzono w trzech kategoriach wiekowych.

Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania na ilustrację fragmentu baśni pod tytułem "Brzydkie kaczątko"

 

 

 

Klasy pierwsze:

1 miejsce – Anna Durmaj z klasy I a

2 miejsce – Nikola Reszczyńska z klasy I c

3 miejsce – Aleksandra Babecka z klasy I c

Klasy drugie:

1 miejsce – Julia Łukaszewska z klasy II b

2 miejsce – Roksana Domeradzka z klasy II a

3 miejsce – Mateusz Sulkowski z klasy II b

Klasa trzecia:

1 miejsce – Weronika Wielechowska z klasy III a

2 miejsce – Filip Weresiński z klasy III a

3 miejsce – Maria Skierkowska i Tomasz Kupniewski z klasy III a

Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania na narysowanie fragmentu baśni pod tytułem "Brzydkie kaczątko", w którym udział brali nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III. Laureatami tego konkursu zostali:

1 miejsce – Adam Korzeniewski z klasy I c

2 miejsce – Nikola Reszczyńska z klasy I c

3 miejsce – Aleksandra Nowalińska z klasy III a

Dzieci otrzymały nagrody książkowe, słodkie upominki, pluszowe maskotki słodziaków, a także dyplomy i lizaki dla wszystkich uczniów za udział w obu konkursach. Fundatorami nagród była szkolna biblioteka, szkolny sklepik, a także sieć sklepów "Biedronka". Bardzo dziękujemy pani wicedyrektor Lenie Wójcik za uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów.

GALERIA