NOWE WŁADZE SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH PDF Drukuj Email

Nowe władze Samorządów Uczniowskich działających w szkole wybrane! W dniu 15 października 2018r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum, a w dniu 16 października wybrano Zarząd SU szkoły podstawowej. Komisje Wyborcze ogłosiły wyniki tajnego głosowania.

 

 

 

GIMNAZJUM

Uczniowie oraz nauczyciele zdecydowali, że w roku szkolnym 2018/2019 - przewodniczącą będzie Anna Adamkowska z klasy 3a, - zastępcą Wiktoria Umiejewska z klasy 3c, - sekretarzem Patryk Mikołajewski z klasy 3b.
Wolą uczniów panie Joanna Komorowska, Agnieszka Bedyk oraz Elżbieta Kopcińska zostały Opiekunami Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy!!

SZKOŁA PODSTAWOWA

Do Zarządu SU szkoły podstawowej w wyniku wyborów dostali się: JUSTYNA MODZELEWSKA z kl. VIIIB jako Przewodnicząca SU, FILIP WERESIŃSKI z kl. IIIa jako Wiceprzewodniczący SU, KACPER PIASECKI z kl. VIIIs jako Sekretarz SU

Opiekunami SU szkoły podstawowej zostały: p. Julita Taflińska, p. Kinga Czernik, oraz p. Anna Brzezińska. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy Uśmiech

GALERIA