DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email

Ach co to był za dzień! Czerwony dywan, piękne stroje, paparazzi, hostessy oraz w roli głównej "Nauczycielskie Oscary". Prowadzącymi Akademię Oscarową byli Mateusz Jędrzejewski oraz Julia Skierkowska. Wprowadzili nas w świat hollywodzkiego filmu, w których główna rolę odgrywali nasi nauczyciele. W blasku fleszy, w rytmie filmowych fanfar, wędrując czerwonym dywanem odbierali statuetki w 16 kategoriach.

 

Za przykład można tu podać kategorię MONTAŻ - dla nauczyciela, który organizuje wspaniałe imprezy klasowe i niezapomniane wycieczki, czy kategoria AKTOR/AKTORKA PIERWSZOPLANOWA dla nauczyciela, który skupia uwagę uczniów przez całą lekcje, a jego lekcje są bardzo interesujące.

 

W trakcie gali odgrywane przez uczniów scenki żartobliwie przenosiły nas między szkolne mury, bo szkoła to nasz drugi dom i nie można jej pominąć w tak ważnym dniu. W role nauczycielek wcieliły się Kamila Taflińska, Małgosia Gajewska, Oliwia Kardasz. Niesfornymi uczniami byli Krystian Wilczyński, Filip Fronczak i Radek Osiński. Ogromnym zaskoczeniem okazała się scenka odegrana przez Weronikę Bedyk i Łukasza Wysockiego, wcielających się w rolę naszego Dyrektora i jego żony. Artystycznymi przerywnikami były wokalne występy uczennic: Julii Mikołajczyk, Anny Adamkowskiej, Julii Gromadzińskiej i Weroniki Witkowskiej. Uwieńczeniem uroczystości, w blasku fleszy i połyskującego konfetti, był występ Weroniki Samoraj z utworem "We are the Champions". Zaśpiewała dla wszystkich wyróżnionych nauczycieli, którzy mieli okazję pozować do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Dzień pełen pozytywnych emocji i wzruszeń jeszcze nie raz zagości w naszych wspomnieniach...

GALERIA