Nauczyciele
  1. Grażyna Adamkiewicz - nauczanie zintegrowane
  2. Bogdan Banaszczak - dyrektor
  3. Agnieszka Bedyk - biologia, przyroda
  4. Sylwia Breńska-Piekut - nauczanie zintegrowane
  5. Anna Brzezińska - język angielski
  6. Magdalena Cecelska - język niemiecki
  7. Monika Cichocka - język polski
  8. Katarzyna Czajka - język angielski
  9. Kinga Czernik - informatyka, zajęcia komputerowe
  10. Bohdan Gapiński - edukacja dla bezpieczeństwa, technika
  11. Elżbieta Gąbińska - fizyka
  12. Justyna Gomulska - nauczanie zintegrowane
  13. Magdalena Grochowska - Wasiak - język angielski
  14. Marzenna Grodkiewicz - nauczanie zintegrowane
  15. Jolanta Grzelak - religia
  16. Edyta Jarzębowska - język polski
  17. Agnieszka Jaszczak - język angielski
  18. Renata Jędrzejewska - język polski
  19. Kazimiera Kamińska - przyroda
  20. Marta Kinalska - pedagog szkolny
  21. Ewa Kisielewska - wychowanie fizyczne
  22. Joanna Komorowska - język niemiecki
  23. Elżbieta Kopcińska - historia
  24. Hubert Krysztofiak - wychowanie fizyczne
  25. ks. Andrzej Kucharczyk - religia
  26. Agnieszka Kujawa
  27. Małgorzata Lasocka - nauczyciel świetlicy
  28. Agnieszka Lemanowicz - nauczanie zintegrowane
  29. Iwona Lemanowicz - język polski
  30. ks. Tomasz Lemański - religia
  31. Jolanta Łuniewska - przyroda
  32. Alina Marcinkowska - Racka - nauczyciel świetlicy
  33. Małgorzata Mielczarska - Szmidt - matematyka
  34. Małgorzata Mikołajewska - plastyka, wychowanie do życia w rodzinie
  35. Monika Mikołajewska - język angielski
  36. Maria Mirgos - nauczanie zintegrowane
  37. Elżbieta Ogrodzińska - nauczanie zintegrowane
  38. Elżbieta Orłowska - matematyka, wicedyrektor
  39. Kamila Orzeł - geografia, przyroda
  40. Małgorzata Plebaniak - religia
  41. Małgorzata Polatowska - matematyka
  42. Edyta Reda - matematyka, informatyka
  43. Katarzyna Romanowska - nauczanie zintegrowane
  44. Anna Rokicka - nauczyciel bibliotekarz
  45. Marcin Sajur - język angielski
  46. Olga Skierska - nauczanie zintegrowane
  47. Paweł Sosiński - muzyka
  48. Małgorzata Szmulewicz - matematyka
  49. Ewa Szumańska - nauczanie zintegrowane
  50. Hanna Szymańska -  pedagog szkolny
  51. Julita Taflińska - język polski
  52. Krzysztof Tafliński - wychowanie fizyczne
  53. Iwona Turkowska - język polski, historia
  54. Małgorzata Witkowska - biologia, chemia
  55. Bartłomiej Weresiński - wychowanie fizyczne
  56. Lena Wójcik - historia, wiedza o społeczeństwie, wicedyrektor
  57. Grażyna Zielińska - nauczyciel świetlicy, historia