EXTRA TALENT PDF Drukuj Email

W czwartek 27 września 2018 roku na obiektach sportowych Wisły Płock odbył się turniej EXTRA TALENT, organizowany przez Fundację Ekstraklasy, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Wisłę Płock. Nasza Szkoła została zaproszona do wzięcia udziału w tym ważnym dla młodych piłkarzy wydarzeniu sportowym.

GALERIA

Rozgrywki zaczęły się tuż po godzinie 10:00. W zawodach wzięło udział dwadzieścia drużyn, złożonych z dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12 roku życia (rocznik 2007 i młodsi). Po rozegraniu fazy grupowej wyłoniono ćwierćfinalistów. W tej grupie znaleźliśmy się my- SP Drobin. Niestety szczęście nam nie sprzyjało. W meczu ¼ finału trafiliśmy na bardzo mocny zespół gospodarzy i po porażce 0-4 odpadliśmy z turnieju zajmując ostatecznie 5 miejsce. Zwycięzca turnieju okazała się drużyna Wisły Płock.

 

Oprócz meczów piłki nożnej, dzieci wzięły także udział w testach sprawnościowych - były m.in. bieg wytrzymałościowy i wahadłowy 10x5m czy podtrzymywanie się na drążku. Wszystkie wyniki zostały następnie spisane w ankiecie każdego z zawodników.

Uczestnicy turnieju otrzymali  nagrody w postaci pucharów, medali i dyplomów. Wszyscy młodzi zawodnicy oraz trenerzy zostali  zaproszeni na obiad do klubowej restauracji.

Turniej EXTRA TALENT to ogrom wrażeń i dobrej zabawy dla zawodników, rodziców i kibiców.

Szkołę Podstawową reprezentowali uczniowie VS klasy sportowej pod opieką Pana Huberta Krysztofiaka i Pana Bartłomieja Weresińskiego.