SPORT TO NASZA PASJA PDF Drukuj Email

Dnia 28 września (piątek) uczniowie klas sportowych plus kilku chętnych uczniów naszej Szkoły wzięli udział w widowisku sportowym jakie odbywało się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku gdzie piłkarze nożni  Wisły  podejmowali  Lechię Gdańsk. Nasi  uczniowie gorąco kibicowali naszym piłkarzom  od samego początku do końca i nasz doping pomógł piłkarzom Wisełki którzy zdobyli upragnioną bramkę i wygrali spotkanie 1-0.

GALERIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych piłkarzy na boiskach Ekstraklasy  i na pewno jeszcze nie raz zagościmy w roli kibiców naszej Wisły w celu dopingowania naszego klubu. Bardzo dziękujemy za wzorową postawę i doping naszym uczniom  i  opiekunom,  którzy  poświęcili swój czas i czuwali nad bezpieczeństwem naszych  Kibiców.

 

Nauczyciele Wychowania Fizycznego