WYPOSAŻENIE DLA SZKOŁY W DROBINIE PDF Drukuj Email

Już kolejny raz dzięki staraniom dyrektora Bogdana Banaszczaka udało się pozyskać, bez angażowania środków budżetowych, wyposażenie dla szkoły w Drobinie. W darmowej dostawie znalazły się m. in.: stoły konferencyjne, biurka, szafy, szafki, tablica suchościeralna, ekran ścienny elektrycznie rozwijany, niszczarka itp., których wartość można szacować na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wyposażenie, mimo iż używane, jest w doskonałym stanie. Pozyskana ilość była na tyle duża, iż dyrektor szkoły przekazał część mebli do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie, MOKSiR w Drobinie, Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Drobinie, Klubu Dziecięcego „Wesołe Drobinki”, Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie. Dzięki pozyskanym sprzętom nasza szkoła jest coraz lepiej wyposażona.

GALERIA

Pragniemy serdecznie podziękować firmie OLEWNIK za udostępnienie 8 samochodów i bezpłatne przewiezienie wyposażenia.
Za pomoc w realizacji całego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy osobom i instytucjom, są to:
Anna Rykaczewska, Bartłomiej Weresiński, Krzysztof Tafliński, Paweł Sosiński, Marcin Sajur, Henryk Krysztofiak, Jakub Gąsiorowski, Sebastian Marlęga.
Pracownicy Spółdzielni Socjalnej Osób Prawnych "Centrum Usług Środowiskowych": Jan Jóźwiak, Leszek Gradomski, Andrzej Krupiński, Łukasz Ciarkowski, Roman Korzeniewski.
Pracownicy Spółki Inwestycyjno-Mieszkaniowej w Drobinie: Sławomir Sobiecki, Bogdan Ciarkowski, Radosław Klonowski, Kazimierz Koncewicz.
Pracownicy i współpracownicy MOKSiR w Drobinie: Michał Lemanowicz, Michał Miszewski, Artur Ciarkowski, Krystian Ciarkowski, Piotr Jabłoński, Krzysztof Witkowski.