WYCIECZKA DO PŁOCKA PDF Drukuj Email

W dniu 13.06.2018 r. grupa uczniów z kl. III b, IV a, VI a, i VI b udała się pod opieką nauczycieli: p. E. Szumańskiej, p. I. Turkowskiej, p. G. Zielińskiej oraz p. K. Kamińskiej na fascynującą wycieczkę do Płocka. Wyjazd rozpoczął się od obejrzenia filmu pt. „Bella i Sebastian”. To wzruszająca i niezwykle poruszająca opowieść o przyjaźni kilkunastoletniego chłopca z psem. Film uczy odpowiedzialności, asertywności, wrażliwości na los innych. Wielokrotnie w czasie seansu na oczach dzieci i dorosłych pojawiły się łzy gdyż obraz mocno oddziałuje na emocje. Z kolei przepiękne górskie widoki stanowią ucztę dla oka.

GALERIA

 

Kolejnym punktem programu była wizyta w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym. Dzieci z zachwytem zwiedzały następujące ekspozycje:
- pawilon słoni,
- pawilon ptaków lasów tropikalnych,
- akwaria morskie i słodkowodne,
- stanowisko najmniejszych małp świata- tamaryn i marmozet.
słowem, atrakcji co nie miara. Dzieci poznały też najstarsze zwierzę europejskich ogrodów- aligatorzycę Martę. Szacowna jubilatka 9 czerwca br. obchodziła 88 urodziny.
Dzięki zaangażowaniu i talentowi Małgorzaty Kłoszewskiej z kl. IV a można obejrzeć bogatą galerię zdjęć z wycieczki. Większość  fotografii dziewczynka wykonała w ZOO w Płocku.
zachęcamy do obejrzenia!