CUDOWNYCH RODZICÓW MAM... PDF Drukuj Email

29 maja 2018r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienie. Dyrektor Pan Bogdan Banaszczak powitał zebranych gości i złożył im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci z klas I-III wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Całość uroczystości przeplatana była piosenkami i tańcami.

Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Nad całością części artystycznej czuwały nauczycieli kl. I – III. Koordynatorem była p. Elżbieta Ogrodzińska. Scenografię wykonała p. Olga Skierska.

 

Uroczystość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

GALERIA