TYDZIEŃ EKOLOGICZNY PDF Drukuj Email

W dniach 14-18 maja 2018r. w naszej szkole trwał tydzień ekologiczny. Każdy dzień tygodnia był oznaczony kolorami ziemi oraz związany był z wykonaniem zadania (wykonanie plakatu pt. „Przyroda-moja miłość”, wykonanie biżuterii ekologicznej, założenie żółtego elementu garderoby). Uwiecznieniem tygodnia ekologicznego były Gminne Obchody Dnia Ziemi, które odbyły się na hali MOKSiR-u.

 

Uczniowie kl. III a wystąpili w inscenizacją pt. „Na ratunek ziemi” oraz zaprezentowali swoje umiejętności taneczne w składance muzycznej „Wiosna”. Odbyły się zabawy ekologiczne dla dorosłych i dla dzieci. Na zakończenie uroczystości  p. Andrzej Samoraj Burmistrz Miasta i Gminy Drobin wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego „Czy jesteś mały, czy jesteś duży czyste powietrze ci służy”.

 

GALERIA