MISTRZOSTW0 POWIATU W MINIPIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 8 maja 2018r w Drobinie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody rozgrywano na naszym orliku. Wzięło udział 6 drużyn: SP Siecień, SP Wyszogród, SP Bulkowo, SP Łąck, SP Słubice i gospodarz turnieju SP Drobin. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym, po których dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. Nasz drużyna trafiła do grupy „B”. W pierwszym swoim meczu pokonaliśmy SP Łąck 2:0 natomiast w drugim 3:0 SP Wyszogród. W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z rówieśnikami ze Słubic. Było to jednostronne spotkanie. Wygraliśmy 7:0 i awansowaliśmy do finału.

GALERIA

 

W meczu finałowym doszło do powtórki z finału piłki nożnej halowej. Naszym rywalem była SP Siecień. Mecz finałowy był bardzo ciężkim pojedynkiem ale to my po bramce Jakuba Sawickiego wygrywamy 1:0 i zostajemy mistrzami powiatu płockiego w mini piłce nożnej chłopców SP. Warto dodać, że nasi chłopcy wygrali wcześniejsze etapy-zawody gminne i rejonowe. Natomiast po zdobyciu mistrzostwa powiatu jedziemy na zawody międzypowiatowe, które odbędą się 14 maja w Gostyninie. Sędzią zawodów był nasz absolwent Paweł dziekan, który jest sędzią piłkarskim płockiego okręgowego związku piłki nożnej.

 

Skład „mistrzów”

 1. Igor Czapliński
 2. Wiktor Wróblewski
 3. Kuba Waleriański
 4. Jakub Grzelak
 5. Kacper Orlikowski
 6. Kamil Skrocki
 7. Szymon Szumański
 8. Jakub Herman
 9. Jakub Sadurski
 10. Wiktor Spychała
 11. Szymon Tomkalski
 12. Jakub Sawicki

Opiekunem drużyny jest Pan Hubert Krysztofiak