MIĘDZYPOWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email

W dniu 25.04.2018r na hali sportowej w Drobinie odbyły się międzypowiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt z gimnazjum. W zawodach powinny wystąpić  4 drużyny, jednak dwie niestety nie dojechały. Rozegrany został tylko jeden mecz - pomiędzy  Gimnazjum numer 8 z Płocka a gimnazjum z Drobina. Pierwszy set był wyrównany z lekką przewagą płocczanek, które wygrały 25:20, natomiast w drugim poszło nam trochę gorzej i przegraliśmy 25:15. Rozegraliśmy również dodatkowy set kontrolnyw którym wystąpiły rezerwowe dziewczynki obydwóch drużyn. Zawody te były pierwszą imprezą tego typu w naszej szkole.

GALERIA

Gratulujemy gimnazjalistkom z Drobina vice mistrzostwa w zawodach miedzypiwiatowych.
A oto skład naszej drużyny: Bogdańska Wiktoria, Kwasiborska Patrycja, Orłowska Zuzia, Jankowska Marysia, Falkiewicz Ola, Felkowska Ola, Mielczarek Dominika, Gramińska Wiktoria,  Zmysłowska Patrycja, Wieszczyńska Paulina, Szmeja Ola, Królikowska Julia, Górecka Klaudia, Ziarko Maja, Błaszkowska Paulina, Błaszkowska Gosia, Piórkowska Kinga, Umiejewska Wiktoria. Trenerem drużyny jest Weresiński Bartłomiej.