KONKURS MATEMATYCZNY PDF Drukuj Email

24 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas siódmych szkoły podstawowej. Konkurs ma  zasięg międzygminny. Wzięły  w nim udział szkoły z: Rogotwórska, Łęga Probostwa, Nowej Góry i Drobina. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując 25 zadań testowych. W rezultacie wyłoniono 3 uczniów z najwyższymi wynikami. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, przybory piśmiennicze oraz statuetki w całości ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Drobinie.

GALERIA

W naszej szkole odbywała się już trzecia edycja konkursu.  Uczniowie i ich opiekunowie byli bardzo zadowoleni z jego przebiegu deklarując swój przyjazd w następnym roku szkolnym.

Zwycięzcy :

  1. Aleksandra Szmidt – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie – I miejsce
  2. Oliwia Kopczyńska – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie – II miejsce
  3. Cezary Gawinek  - Szkoła Podstawowa im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego w Rogotwórsku – III miejsce

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszego matematycznego zapału.