TAŃCE, HULANKI, SWAWOLA… PODCZAS PRZERW PDF Drukuj Email

AKCJA KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ

Choć nagłówek informacji mógł dla kogoś zabrzmieć groźnie, został zaczerpnięty z ballady „Pani Twardowska” A. Mickiewicza, a w naszych szkolnych realiach oznaczał wspaniałe zabawy taneczne podczas długich przerw. Przez tydzień członkowie PaT- u spotykali się ze społecznością szkolną na sali gimnastycznej, by bawić się wspólnie przy dźwiękach belgijki i tańca kowbojskiego.

GALERIA

 

Uśmiech od ucha do ucha nie schodził z roztańczonych twarzy, a lekka zadyszka świadczyła o tym, że wszyscy przykładali się solidnie do harców. Bardzo cieszymy się faktem, że wśród tańczących znaleźli się mali i duzi, chłopcy i dziewczęta, uczniowie, dyrekcja, nauczyciele  oraz pracownicy obsługi i administracji. Sympatyczne reakcje uczestników zabawy były dla nas miłą informacją zwrotną potwierdzającą, że akcja trafiła prosto do serc odbiorców.