TURNIEJADA SPORTOWA PDF Drukuj Email

Już po raz piąty w naszej szkole odbyła się turniejada sportowa klas I-III z okazji Dnia Wiosny. W turnieju wzięły udział szkoły z: Drobina, Rogotwórska, Cieszewa oraz Łęga.  Młodzi sportowcy świetnie się bawili. Cała impreza upłynęła w miłej, serdecznej atmosferze i  odbywała się pod patronatem Starosty Powiatowego w Płocku Mariusza Bieńka.

Sponsorami nagród byli: Starosta Powiatu Płockiego p. Mariusz Bieniek, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj, p. Remigiusz Morawski,  Zakład Cukierniczy p. Katarzyny  Gębali w Płocku, Grupa Edukacyjna MAC, Sklepik szkolny  oraz rodzice uczniów kl. I b p. Monika Górecka oraz kl. Ic p. Małgorzata Mrowińska.

GALERIA

 

Na koniec turniejady uczniowie spotkali się na słodkim poczęstunku.

Organizatorami turniejady były: p. Elżbieta Ogrodzińska, p. Katarzyna Romanowska, p. Olga Skierska.

Gośćmi honorowymi byli: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj, Przewodniczący Rady  Miejskiej w Drobinie p. Marcin Fronczak.