POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ PDF Drukuj Email

W dniu 22.03.20118 r. dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Drobinie pojechały do Łącka na powiatowe zawody w piłce ręcznej.  Były to nasze pierwsze tak poważne zawody w tej dyscyplinie. Jednak po wygranych rozgrywkach gminnych z Łęgiem i Rogotwórskiem byliśmy pełni optymizmu. W zawodach wzięło udział 6 szkół:  Drobin, Słubice, Radzanowo, Stara Biała,  Gąbin,  Nowe Miszewo.

DYPLOM

Dziewczynki z Drobina wygrały pierwszy mecz grupowy z Radzanowem 4:2, lecz drugi przegrały ze Słubicami 3:2. Trzeci mecz o grę w finale ze Starą Białą, również skończył się przegraną naszych uczennic wynikiem 3:1 i graliśmy o trzecie miejsce z Nowym Maszewem, które bez problemu pokonaliśmy 7:0. Turniej ten dał nam dużo dobrej nauki i doświadczenia oraz motywacji do dalszej pracy. A oto nasze zawodniczki:  Gradomska Julcia, Kardasz Oliwka, Komorowska Natalka, Skierkowska Oliwka, Brodel Wiktorka, Mochocka Amelka, Witkowska Weronika, Targaszewska Alicja, Asztemborska Ania, Milewska Weronika, Milewska Ola, Lewandowska Oliwka.

Drużynę przygotował Weresiński Bartłomiej.