POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email

W dniu 20.03.2018 w hali sportowej MOKSIR Drobin odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt z gimnazjum. Do zawodów przystąpiło  6 drużyn: Mała Wieś, Drobin, Łąck,  Dobrzyków, Bielsk, Bulkowo.

Dziewczęta z Drobina rozegrały dwa mecze grupowe z Małą Wsią i Łąckiem, obydwa wygrywając. Kolejny mecz rozegraliśmy z Dobrzykowem, który  również wygraliśmy  i awansowaliśmy do finału, gdzie ponownie zmierzyliśmy sie z Małą Wsią. Finał po zaciętej walce wygrały drobinianki  do 22 i 13 i po raz trzeci z rzędu zdobyliśmy  mistrzostwo powiatu i awansowaliśmy do międzypowiatu.

GALERIA

Trzecie miejsce w turnieju zajął Dobrzyków.  Dobrą grę w siatkówkę, którą prezentują gimnazjalistki  z Drobina  i coroczne sukcesu docenił Szkolny Związek Sportowy, który pierwszy raz przyznał organizację zawodów międzypowiatowych w Drobinie. Z góry dziękujemy. A oto nasze reprezentantki:  Jankowska Marysia, Królikowska Julia, Szmeja Ola, Mielczarek Dominika, Falkiewicz Ola, Bogdańska Wiktoria, Błaszkowska Paulinka, Gramińska Wiktorka, Wieszczyńska Paulinka, Górecka Klaudia, Orłowska Zuzia, Zmysłowska Patrycja, Kwasiborska Patrycja, Felkowska Ola, Piórkowska Kinga, Błaszkowska Małgorzata, Umiejewska Wiktoria, Ziarko Maja, Kopczyńska Oliwia, Kopczyńska Zuzia.

Drużynę do zawodów przygotował Weresiński Bartłomiej