Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła PDF Drukuj Email

Dzięki udziałowi w konkursie „Projekt z klasą” nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła".

To znak, że szkoła:

  • podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny,
  • jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,
  • tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,
  • jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Grupa PaTPORT Drobin z opiekunkami: p. Edytą Jarzębowską, p. Ewą Kisielewską i p. Martą Kinalską zgłosiła projekt „PaTriotyzm- a co to takiego?”. Jego głównym celem jest uświadamianie młodym ludziom, że współczesny patriotyzm to nie tylko pamięć o heroicznej historii Polski, ale też codzienna dbałość o własne zdrowie, rozwój oraz troska o najbliższe otoczenie i relacje z innymi ludźmi. Realizację projektu zamkniemy wraz z końcem tego roku szkolnego biwakowym spotkaniem z wolontariuszami i członkami PaT- ów z zaprzyjaźnionych szkół.

Grupa PaTPORT Drobin z opiekunkami: p. Edytą Jarzębowską, p. Ewą Kisielewską i p. Martą Kinalską zgłosiła projekt „PaTriotyzm- a co to takiego?”. Jego głównym celem jest uświadamianie młodym ludziom, że współczesny patriotyzm to nie tylko pamięć o heroicznej historii Polski, ale też codzienna dbałość o własne zdrowie, rozwój oraz troska o najbliższe otoczenie i relacje z innymi ludźmi. Realizację projektu zamkniemy wraz z końcem tego roku szkolnego biwakowym spotkaniem z wolontariuszami i członkami PaT- ów z zaprzyjaźnionych szkół.