SPOTKANIE RODZICÓW Z DORADCAMI ZAWODOWYMI PDF Drukuj Email

W dniu 27 lutego 2018r.  o godz.16.00 w Sali konferencyjnej naszej szkoły odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas III gimnazjum z Wicedyrektorem Szkoły. Podczas spotkania zostały omówione kwestie związane z przebiegiem egzaminu gimnazjalnego 2018 r. Dodatkowo w spotkaniu  uczestniczyło dwóch doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy poruszyli tematykę świadomego planowania kariery zawodowej przez młodych ludzi, w tym także wyboru szkoły po zakończeniu edukacji.

Rodzice, którzy będą chcieli uzyskać więcej informacji mogą kontaktować się z doradcami  telefonicznie pod numerem telefonu (24) 2640375 i drogą elektroniczną: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.