ZAWODY POWIATOWE W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW PDF Drukuj Email

W dniu 11.01.2018r. na hali sportowej w Drobinie odbyły się rejonowe zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

Dziewczynki z Drobina zajęły 2 miejsce i awansowały do zawodów powiatowych ze Szkołą Podstawową ze Starej Białej . Chłopcy z Drobina również zajęli 2 miejsce i awansowali do powiatu ze szkołą z Siecienia. Kolejny etap zawodów czyli powiat dziewczynki rozegrały 31.01.2018 r. w hali sportowej w Starej Białej. Spotkały się tam  cztery drużyny.:  Drobin, Stara Biała, Łąck i Słubice. Nasza drużyna wygrała dwa mecze i przegrała w finale 0: 1 z gospodarzami, ostatecznie zajmując 2 miejsce w powiecie.

 

Zawody powiatowe chłopców ze szkół podstawowych ponownie odbyły się w hali sportowej w Drobinie. Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip. Chłopcy z Drobina w grupie  wygrali wszystkie  mecze i awansowali po „krzyżu„ do finału, w którym zmierzyli się z drużyną z Siecienia.  Z tą drużyną mieliśmy do wyrównania rachunki z poprzedniego etapu w którym ulegliśmy  5:2.  Od pierwszego gwizdka nasi chłopcy ruszyli do ataku co szybko przyniosło efekty w postaci bramek. Ostatecznie wygraliśmy 5:0 i zajęliśmy pierwsze miejsce w powiecie.

 

Nasi reprezentanci:  Czapliński Igor, Grzelak Jakub, Waleriański Kuba, Spychała Wiktor, Sawicki Jakub, Orlikowski Kacper, Skrocki Kamil, Herman Jukub, Sadurski  Jakub, Tomkalski Szymon, Szumański Szymon, Gradomska Julia, Komorowska  Natalia, Milewska Ola, Milewska Weronika, Targaszewska Alicja, Kardasz Oliwia, Krogulska Kamila, Lepczak Dominika, Karolenko Ola, Brzezińska Kinga, Lewandowska Oliwia, Brodel Wiktoria, Kozłowska Natalia.