JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE PDF Drukuj Email

W dniu 22 grudnia tradycyjnie jak każdego roku odbyły się w naszej szkole jasełka bożonarodzeniowe. Uczniowie szkoły podstawowej przygotowali przedstawienie według scenariusza napisanego przez Adama Szafrańca pt. „Polska stajenka”, które było połączeniem teraźniejszości z biblijną historią zbawienia. Natomiast uczniowie gimnazjum w swoim przedstawieniu zwrócili szczególnie uwagę na potrzebę poszukiwania i odnajdowania Boga w codziennym życiu. Obydwie inscenizacje były wzbogacone piosenkami wykonanymi przez szkolny chór pod kierownictwem Pawła Sosińskiego. Przedstawienia przygotowały  Małgorzata Plebaniak, Iwona Turkowska i Jolanta Grzelak.

Uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali wigilie klasowe. Jak co roku nie zabrakło na nich tradycyjnego dzielenia się opłatkiem oraz wspólnego śpiewania kolęd.

Po spotkaniach klasowych przy wigilijnym stole spotkali się nauczyciele i pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście.

GALERIA