URODZINY PAT-u PDF Drukuj Email

Rok PaTPORTU Drobin minął jak jeden dzień…

PaTPORT  Drobin postanowił uczcić swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji grupa zorganizowała spotkanie z uczniami szóstych i siódmych klas, aby opowiedzieć im, czym  jest program „Profilaktyka a Ty” oraz jakie cele realizuje.

Zgodnie z tradycją Przystanków PaT, rozpoczęliśmy zatańczeniem „belgijki”. Następnie opiekunki (p. Marta Kinalska, p. Edyta Jarzębowska, p. Ewa Kisielewska) pokazały w prezentacji multimedialnej nasze działania z ostatnich dwunastu miesięcy.

Później głos zabrały członkinie PaTPORTU: Małgosia Gajewska, Zuzia Kopczyńska, Marysia Jankowska i Ola Szmeja,  które omówiły  plany na ten rok szkolny oraz podzieliły się swoimi refleksjami na temat tego, co zyskały dzięki działalności w grupie. Dziewczęta zachęcały też młodszych kolegów i koleżanki do przyłączenia się do programu.Na zakończenie uroczystości  cała grupa oraz uczestnicy spotkania zaśpiewali  nastrojowy hymn PaT-u oraz umówili się na wspólne odtańczenie „belgijki”  w najbliższy poniedziałek na długiej przerwie.

Dodatkowym akcentem urodzinowym było przygotowanie przez nas stoiska z babeczkami. Uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczymy m.in. na zakup znaczków na listy napisane podczas Maratonu Pisania Listów Amnesty International.

Członkowie PaTPORTU byli tego dnia szczególnie widoczni dzięki jednakowym koszulkom, na których widnieje logo grupy. Serdecznie DZIĘKUJEMY p. Michałowi Lemanowiczowi, który pomógł nam zrealizować ten cel, podarowując koszulki, na których umieściliśmy nadruk.

Przed nami szereg inicjatyw propagujących życie wolne od uzależnień i pokazujących, że razem możemy zdziałać więcej dla wspólnego dobra. Zapraszamy całą społeczność szkolną i lokalną do współpracy z nami Uśmiech.

GALERIA